АвторизаціяРеклама

» » » Які снасті потрібні для лову щуки

Які снасті потрібні для лову щуки

1. При виборі спінінга слід враховувати спосіб вудіння. Для ультралайтового лову щуки вибирайте короткий спінінг і маленькі приманки. Якщо ви плануєте використовувати важкі приманки (блешню, воблер), то вам буде потрібно спінінг з тестовим навантаженням.

2. Вибираючи воблер для лову на щуку, який за зовнішнім виглядом нагадує звичайну маленьку рибку, слід врахувати характеристики тієї водойми, де ви збираєтеся рибалити, а саме: глибину, підводну рослинність, перебіг. Також візьміть до уваги розмір риби, яка водиться в цій водоймі, і тільки потім приступайте до вибору. Якщо ви плануєте ловити щуку на мілководді, то вибирайте плаваючі воблери. Такі приманки залишаються після закидання на поверхні води. Тільки після того як рибалка починає проводку, воблер занурюється на певну глибину.

3. Поводок для лову щуки повинен бути металевим. Це дозволить уникнути можливості перекушування.

4. При виборі гачків для лову щуки, зверніть увагу на те, що ця риба мешкає в місцях з корчами і водоростями, тому найкращим варіантом можуть стати одинарні гачки, які дають найменше зацепів.

5. Щука - це хижа й агресивна риба, тому при виборі снастей, віддавайте перевагу міцним і надійним виробам. Не купуйте дешеві снасті з неякісних матеріалів, вони просто не витримають навантаження і підведуть вас в самий відповідальний момент.

6. При покупці снастей для лову щуки, одним з найбільш відповідальних моментів є правильний вибір котушки.
Переважно купувати тягові котушки, налаштовані на фрікционну функцію гальмів. Такі котушки значно знижують навантаження на снасть під час ривка. Якщо ви вибираєте безінерційну котушку для лову великої щуки, то зверніть увагу на моделі «силових» розмірів. Розмір 4000-6000 цілком підійде для лову великих щук в прісній воді.

7. При виборі снастей варто звернути увагу на такий різновид приманки, як балансир. Ця приманка схожа на малька, у якого в області хвоста і голови знаходяться гачки. При ловлі великих щук вам знадобляться балансири середнього та великого розміру, при цьому товщина волосків повинна бути не менше 0,3 мм.

Ловля щуки, поради рибакам, рибалка, щука, снасті
Оціни пораду →
Переглядів: 1929
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ