АвторизаціяРеклама

» » » Як заготовити мотиля на всю зиму

Як заготовити мотиля на всю зиму

Про риболовлю можна говорити довго. Дуже багато людей, захоплюються цим видом активного відпочинку, і у кожного рибалки є свої маленькі секрети і хитрості. Сьогодні ми хочемо розповісти як самостіной зберегати мотиль на протязі усієї зими. Ця порада буде більш актуальною для людей, які захоплюються підлідним ловом. Не секрет, що взимку купити мотиля можна не завжди і не скрізь, причому відсутнім він буде тоді, коли в ньому найбільша потреба (перед самою риболовлею).

Мотиля можна заготовити самому восени або взимку намив у великій кількості на водоймі або купити живого у рибацьких магазинах.

Отже, мова піде про збереження мотиля на всю зиму, щоб він був завжди під рукою у необхідній кількості.

Вам потрібно підготівати річковий мул, воду, протвень а також сам мотиль. Також знадобиться погреб чи підвал.

Для початку потрібно принести з водойми мул і воду в необхідній кількості. Потім беремо металевий або пластмасовий протвень висотою не менше 5 см і засипаємо в протвень річковий мул висотою 3-4 см. На мул висипаємо і розрівнюємо мотиль, далі заливаємо це водою яку принесли з річки, щоб вона покривала мул висотою не менше 1 см.

Через кілька днів весь мотиль зариється в мул. Зберігати його необхідно в прохолодному місці (погребі, підвалі і д.р.), не допускаючи замерзання води в протвені. Перегрівати також не можна, так як мул в теплій воді може заграти.
Також необхідно стежити за тим, щоб поверх мулу завжди була вода і в міру потреби доливати її з водойми. При потребі із протвеня беруть частину мулу і в домашніх умовах відмивають потрібну кількість мотиля.

Якщо ж мотиль потрібно зберегти лише на кілька днів, то його краще загорнути у вологу ганчірку і покласти в коробочку із пінопласту яку можна купити також у риболовних магазинах, в такому вигляді покласти на нижню поличку холодильника.

Вдалої риболовлі!

зимова рибалка, поради рибакам, рибалка, мотиль, заготовка
Оціни пораду →
Переглядів: 2913
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ