ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Геніальний детектив Еркюль Пуаро

Геніальний детектив Еркюль Пуаро

Геніальний детектив Еркюль Пуаро Геніальний серіал про геніального детектива! Серіал знімався в проміжку з 1989 по 2008 рік. Девід Суше був відразу затверджений на роль Пуаро, але актора на роль капітана Гастінгса довелося пошукати. Кандидатів було достатньо, але ніхто не підходив. Всіх підкорив Хью Фрейзер. Особливий, що-небудь зрозуміти, «гастінгсковий» погляд вдався йому краще всіх. Однак Фрейзер не надто підходив в інших аспектах. У підсумку, сценаристи підправили своє творіння під категорично некурящого актора (по книзі капітан Гастінгс курить), а група гримерів регулярно старила його на 10 років. Роль старшого інспектора Джеппа виконав англійський кіноактор Філіп Джексон, а міс Лемон в серіалі зіграла Полін Моран. Не можна не сказати про музику. Крістофер Ганнінг написав її в 1988 році, чим став відомий в США і в Англии. За музичну тему до "Пуаро" був номінований на Ivor Novello Award.

Великим плюсом серіалу є те, що за всю історію "Пуаро" сценарії писали тільки два сценариста: Клайв Екстон і Ентоні Горовіц. Хочу додати що цей серіал і багато іншого краще дивитися вдома, маючи при цьому гарний телевізор, який можна придбати на www.fotos.ua, там також є великий вибір фото, відео, аудіо техніки. Приємний вечори і гарно проведений час вам гарантовано.

Серіал в більшості своїй знятий там, де відбувається сама дія. І це не обмежується Англією! Хоча зйомки Лондона бездоганні. Обстановка, люди, машини і, звичайно, архітектура та інтер'єр ар-деко. Ви потрапляєте з головою в Англію того часу!

Образ Пуаро - це результат не тільки таланту, а й величезних зусиль і праці, прикладених до його створення. Девід Суше займався з репетитором для того, щоб виробити легкий акцент, необхідний для Пуаро - бельгійця, якого всі приймають за француза.

Девід не очікував, що зйомки триватимуть майже 10 років, але він зізнається, що працював із задоволенням. Суше вважає, що зі знаменитим детективом його об'єднують не тільки зріст, колір очей і педантизм, але і те, що обидва вони - дуже розумні. Досить широко відомий той факт, що актор носив із собою список з 93 пунктів «Поведінки Еркюля Пуаро».

Еркюль Пуаро не бігає за злочинцями і не розмахує кулаками. Більш того, ми знаємо, що він не любить фізичні вправи, хоча стверджує, що «Пуаро на піку своєї форми». Розум - його сила. Відомо, що ім'я Еркюль Агата Крісті справила від грецького Геракла. Його вигляд бездоганний від п'ят до вусів! Пуаро каже: «Поки я не відростив вуса, риси мого обличчя були далекі від ідеалу. В юності мене це пригнічувало»

Автор: Вікторія Квін

детектив, Еркюль, Геніальний, Англія, Пуаро
Оціни пораду →
Переглядів: 992
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ