АвторизаціяРеклама

» » » Дві різні блешні з однієї ложки

Дві різні блешні з однієї ложки

Дві різні блешні з однієї ложки Для виготовлення блешні можна використовувати масу різних предметів, найчастіше з цією метою використовуються чайні ложки, причому як алюмінієві, так і ті які зроблені з нержавіючої сталі. До речі, з однієї звичайної чайної ложки можна зробити дві різні блешні.

Для виготовлення блешень знадобиться одна ложка, дриль з невеликим свердлом, лещата, наждачний папір, ну і звичайно ж гачки петельки і карабін.

Насамперед потрібно взяти ложку і розділити її на дві частини затиснувши в лещатах, ложку потрібно розділити на робочу частину і ручку.

Після цього можна приступати до безпосереднього виготовлення блешень. Спочатку необхідно взятися за виготовлення блешні, що коливається, для цього знадобиться робоча частина ложки і дриль зі свердлом. Основне завдання полягає в тому щоб просвердлити в ложці два отвори, одне потрібно для фіксації трійника, а інше як вже зрозуміло для фіксації до снасті. По закінченні свердління отворів знадобиться скористатися наждачним папером, щоб прибрати задирки, які залишилися після свердління, а також для того щоб відшліфувати саму ложку.

На завершення залишиться пропустити через отвори по одному колечку, а потім зачепити гачок і карабін. Так вийде перший блешня.

Для виготовлення другого болісно знадобиться ручка від ложки, до речі така блешня прекрасно підійде для лову окунька і жереха.

У даному випадку також потрібно просвердлити два отвори, а потім точно також пропустити через них колечка на які в завершенні буде потрібно тільки приєднати гачок і карабін.

В результаті вийде дві хороші блешні які при бажанні можна укомплектувати додатковими елементами. Важливо те що ці блешня обійдуться безкоштовно тоді як вартість гарної блешні.

спінінг, поради рибакам, рибалка, блешні, як зробити блешню
Оціни пораду →
Переглядів: 1125
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ