АвторизаціяРеклама

Інше хобі

» » Інше хобі

Что такое бонистика

Изучением вышедших из оборота бумажных денежных знаков (бонов) занимается бонистика. Эта вспомогательная историческая дисциплина объединяет коллекционирование и систематизацию купюр.

Из грязи в князи. Почему китайским ножевым брендам можно доверять

Долгое время развитые страны видели в Китае только удобный рынок рабочей силы. Американские и европейские компании охотно размещали в КНР сборочные линии.

Перед Новим роком музеї Києва запрошують на дні відкритих дверей

У передноворічні дні відвідувачі можуть безкоштовно ознайомитися з експозиціями Київських музеїв.

Техніка безпеки на льоду: Якщо ви провалилися під лід

Бувають випадки, коли люди провалюються під лід і, на жаль, не завжди це закінчується благополучно. Провалитися, в принципі, може будь-яка людина - чи то рибалка, турист, мисливець, місцевий житель, що скорочує собі шлях, або діти, які граються на льоду.

Коротка історія «розмовного жанру» на ТВ

«Чи бачиш, П'ятачок, - задумливо мовив Пух, - Поезія, Рими - це не такі речі, які знаходиш ти, а такі, які знаходять тебе. І єдине, що ти можеш зробити - це піти туди, де вони тебе можуть знайти».

Як вибрати вудку для риболовлі

Вибираючи собі в хобі риболовлю, варто бути готовим до певних витрат. Адже, щоб рибку зловити, треба придбати спеціальні снасті. Найпоширенішою з них, звичайно ж, є вудка. Як вибрати вудку для риболовлі, та на що звернути увагу?

Геніальний детектив Еркюль Пуаро

Геніальний серіал про геніального детектива! Серіал знімався в проміжку з 1989 по 2008 рік. Девід Суше був відразу затверджений на роль Пуаро, але актора на роль капітана Гастінгса довелося пошукати.

10 домашніх гаджетів із найближчого майбутнього

Сучасні технології з кожним днем роблять наше життя простіше, комфортабельніше і безпечніше (останнє, щоправда, сумнівно, якщо згадати повстання машин, передбачене авторами фільмів про Термінатора ...). Американський портал Movoto склав список з 10 гаджетів, які завтра стануть невід'ємною частиною нашого повсякденного життя.

Дві різні блешні з однієї ложки

Для виготовлення блешні можна використовувати масу різних предметів, найчастіше з цією метою використовуються чайні ложки, причому як алюмінієві, так і ті які зроблені з нержавіючої сталі. До речі, з однієї звичайної чайної ложки можна зробити дві різні блешні.

Які снасті потрібні для лову щуки

Щука - це хитра хижачка з вельми норовливим характером.
Далеко не кожна приманка доведеться їй до смаку. Для лову цієї хижої риби потрібно запастися необхідними снастями, серед яких найбільш популярними вважаються жерлиці і спінінги.

Вибір якісного вудилища

Вирушаючи на риболовлю, ви хочете, щоб такий відпочинок пройшов успішно. Його результат залежить багато в чому від вибору снастей і вудилищ.

Що таке летсплей та з чим його їдять ?

Летсплей від англійського let's play - «давайте пограємо» - це ролик із записом проходження гри з голосовими коментарями автора. Тобто, людина грає і розповідає про свої враження від гри, як в цілому, так і сьогохвилинні.

Необхідне спорядження для зимової та літньої рибалки

Найголовніше це наявність риболовного розкладного ящика. Навіть якщо Ви не збиралися ловити велику рибу, є основне, святе правило абсолютно будь-якого рибалки - всі снасті обов'язково повинні бути правильно і надійно упаковані. Кожна снасть - чи то вудки, чи то підсаки, чи то кілки , навіть спінінги - все цілком і повністю має бути акуратним чином розфасоване по окремих упаковкам і міцно, надійно закріплене, щоб уникнути небажаних пошкоджень в дорозі. Звичайно ж, даного правила необхідно дотримуватися і у себе вдома.

Як заготовити мотиля на всю зиму

Про риболовлю можна говорити довго. Дуже багато людей, захоплюються цим видом активного відпочинку, і у кожного рибалки є свої маленькі секрети і хитрості. Сьогодні ми хочемо розповісти як самостіной зберегати мотиль на протязі усієї зими.

Як потрібно одягатися для зимової риболовлі

Ловити рибу взимку дуже небезпечно, особливо для новачків. Для того щоб не замерзнути та не захворіти ми підготовили для вас декілька порад.

1 2 »