АвторизаціяРеклама

» » » 10 домашніх гаджетів із найближчого майбутнього

10 домашніх гаджетів із найближчого майбутнього

Сучасні технології з кожним днем роблять наше життя простіше, комфортабельніше і безпечніше (останнє, щоправда, сумнівно, якщо згадати повстання машин, передбачене авторами фільмів про Термінатора ...). Американський портал Movoto склав список з 10 гаджетів, які завтра стануть невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. На думку авторів списку, ці гаджети змінять наші будинки кардинально, а наші квартири відповідатимуть XXI століттю.

  1. ДОМАШНІЙ ТЕРМОСТАТ
У квартирах термостат - поки не найпоширеніша річ. Деякі (звичайно, не рахуючи пенсіонерів) і зовсім не помічають, як оплачують рахунки за опалення і в скільки це обходиться домашньому бюджету. З часом, управління теплопостачанням стане одним з головних способів заощадити на оплаті ЖКП. Наприклад, такий термостат можна придбати за 250 доларів.

  2. ОНЛАЙН СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ БУДИНКОМ
У найближчому майбутньому стежити за всіма показниками квартири, можливо, ми зможемо онлайн - за допомогою спеціальних інтернет-сервісів. Поставити квартиру на охорону, простежити за показниками витрати водопостачання, електрики або тепла можна буде за допомогою якого-небудь додатка для смартфона.

  3. ДІЙСНО енергозберігаючі лампи
Самі по собі енергозберігаючі лампи - вже не новина. А ось бездротові лампи, які зможуть нормально висвітлювати наші оселі з мінімальним споживанням електроенергії, а можливо і без підключення до електромереж - справа найближчого майбутнього. Поки ціни кусаються - по 200 доларів за лампочку.

  4. КРІПЛЕННЯ ДЛЯ "планшетник"
Вже сьогодні багато людей не можуть обходитись без свого планшетного комп'ютера. Можливо, що завтра кріплення для «планшетника» стане обов'язковою опцією в кухонних гарнітурах. Варто підставка-тримач 50 доларів.

  5. USB-РОЗЕТКА
Багато сучасних комунікаційні гаджети не підключати до мережі через звичайну розетку, а заряджаються тільки через USB. Для цього треба, як мінімум, комп'ютер. Поєднати розетку з USB-входом - справа не хитра. У майбутньому такі розетки будуть стандартними. Вже сьогодні вони продаються по 25 доларів за штуку.

  6. БЕЗКОНТАКТНИЙ УНИТАЗ
Гаджет для любителів чистоти і гидливих - стульчак такого унітазу підніматиметься автоматично при наближенні людини. Ціна: 189 доларів.

  7. ДОМАШНІЙ 3D-ПРИНТЕР
Що можна роздрукувати на домашньому 3D-принтері? В принципі з пластику все, що завгодно. Починаючи з дитячих та іграшок, закінчуючи невеликими предметами інтер'єру і начиння. Вже сьогодні такий принтер можна придбати - він коштує 1,2 тис. доларів.

  8. ДВЕРНОЙ ЗАМОК ОНЛАЙН
Такі замки отримують все більшу поширеність. Замок можна закрити або відкрити за допомогою інтернету або bluetooth-з'єднання. Наприклад, такий замок коштує 180 доларів.

  9. ОНЛАЙН СИГНАЛІЗАЦІЯ
Подібний гаджет не зрівняється за вартістю зі звичайними системами домашньої безпеки, він коштує всього 200 доларів. Встановлюється будь-де в оселі. По інтернету (в Twitter) або за допомогою SMS датчик повідомить вам, що в кімнаті запалилося освітлення або з'явився рух.

  10. РОЗУМНИЙ ГОРШОК
Якщо ви любите займатися домашнім садівництвом, і на підвіконнях у вас розставлені квіти в горщиках, цей винахід як раз для вас. Подібні горщики підключаються за допомогою USB-роз'єму до комп'ютера, на якому можна стежити за всіма показниками життєдіяльності ваших рослин. Комп'ютер автоматично включити для ваших квітів підсвічування або змочить водою (її потрібно заливати в резервуар) грунт. А вам залишається тільки милуватися своїми саджанцями

із, майбутнього, найближчого, гаджетів, 10, домашніх
Оціни пораду →
Переглядів: 1664
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ