АвторизаціяРеклама

» » » Як оформити куточок для батьків в дитячому садку

Як оформити куточок для батьків в дитячому садку

Неможливо уявити дитячий сад без красиво і оригінально оформленого батьківського куточка. У ньому розміщується корисна для батьків і дітей інформація: режим дня групи, розклад занять, щоденне меню, корисні статті та довідкові матеріали-посібники для батьків. Важливо не тільки наповнити куточок для батьків найсвіжішою і корисною інформацією, а й зробити його барвистим і привертаючим увагу.

Отже, як зробити куточок для батьків у дитячому садку.

По перше, виберіть відповідне місце на стіні. Бажано зробити куточок для батьків навпроти вхідних дверей або відразу над шафами в роздягальні. Так, потрібна інформація буде відразу попадатися батькам на очі. Звільніть на стіні місце для майбутнього батьківського куточка. Зробіть з фанери планшетний стенд, бажано збірно-розбірний, щоб мати можливість при необхідності збільшити або зменшити площу стенда.

Далі вирішіть, що саме буде знаходитись на куточку для батьків. Обов'язково повинні бути присутніми плакати з довідковою інформацією: батькам про права дитини, ОБЖ батькам (правила особистої безпеки), батьки та друга дитина, поради лікарів, батьки та їхні обов'язки і так далі.

Не забудьте звернути увагу на зміст довідкових матеріалів. Всі статті повинні бути написані доступною мовою, розмір шрифту літер - не менше 14 кеглів. Уникайте складних термінів, інформацію доповнюйте барвистими малюнками.

Підготуйте і розмістіть інформацію про дитячий заклад і персонал, із зазначенням контактних телефонів. Це дасть батькам можливість отримувати особисті консультації в разі потреби. Розклад дня, щоденне меню, інформація про вихованців групи (зріст, вага та інші показники) - все це неодмінна частина батьківського куточку.

Тепер можна подумати і про яскраве оформлення куточку. Тут варіантів може бути багато. Оформіть для батьків куточок у вигляді паровозика з вагончиками. Приклейте з різнобарвного картону колеса на кожну статтю або пам'ятку (вони зазвичай випускаються в форматі А4), зробіть окантовку вагончиків кольоровим папером.

Традиційно куточок для батьків у дитячому садку оформляється у вигляді Теремка, дах якого можна зробити з соломи (доведеться заздалегідь влітку заготовити суху траву для цих цілей або купити сіно для хомяків). Прикрасити куточок малюнками, аплікаціями та виробами, можна попросити і самих батьків, які разом з дітьми із задоволенням візьмуть участь в цьому творчому заході.

дитячий садок, дизайн, куточок для батьків, поради батькам
Оціни пораду →
Переглядів: 5222
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ