АвторизаціяРеклама

» » » Які квіти посадити на балконі

Які квіти посадити на балконі

Які квіти посадити на балконі Балкон можна перетворити в зелену альтанку, а перед кожним вікном створити мініатюрний квітник - яскравий, барвистий і ароматний!

Навіть якщо ти не займалася квітникарством, посадити на своєму балконі квіти зовсім нескладно. Ти можеш купити готову розсаду або посіяти насіння прямо в грунт. Недосвідченому квітникарю фахівці рекомендують почати з сильної, добре розвиненої розсади. Квіткову розсаду можна висадити в ящик у два-три ряди, або у шаховому порядку.

1. Якщо ти хочеш скомбінувати рослини, то в зовнішньому, першому, ряду можна посадити низькорослі (бордюрні) квіти, а в задніх рядах - вищі. Кучеряві боби, запашний горошок краще вирощувати, висіваючи насіння відразу в ящик. Рослини на балконі можна вирощувати також шляхом посіву насіння безпосередньо в грунт квіткового ящика.

2. Насіння сіють рядами в борозенки або гніздами по 3-5 зерен в зволожену землю. Посіяне насіння треба прикрити дрібно просіяною землею або піском шаром, рівним подвійній товщині насіння.

3. Чи не занадто красиво виглядає балкон, на якому панує безладне змішання всіх фарб. Набагато краще, якщо всі квіти на балконі одного забарвлення - жовтим (настурція, нагідки), червоним (пеларгонія, сальвія, фуксія), синім (лобелія). Дуже гарні контрастні поєднання кольорів (синій з жовтим, червоний з білим, помаранчевий з фіолетовим).

4. Добре виглядають посаджені в ящики рослини одного виду, але двох забарвлень (білі і рожеві петунії, червоні і сині айстри, білі і червоні пеларгонії).

5. Білі квіти можуть пом'якшити будь-яке контрастне поєднання.

Перегляньте відео, як самому зробити квітковий контейнер для балкона

квіти на балконі, догляд за квітами, квіти
Оціни пораду →
Переглядів: 1563
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ