АвторизаціяРеклама

» » » Які кімнатні рослини очищують повітря

Які кімнатні рослини очищують повітря

Виявляється, деякі рослини пречудовим чином здатні очищати повітря наших квартир. Які? Дізнайся у цій статті.

1. Шеффлера (Schéfflera або Парасолькове дерево) - буквально створена для приміщень, в яких курять. Вона прекрасно "засвоює" і нейтралізує нікотин і смоли, що містяться в тютюновому димі.

2. Сциндапсус золотистий (Epipremnum aureum або Потос) очищає повітря від бензолу. Обширні листя сприймають велику кількість цієї речовини. Виростає він швидко, а поливати його можна досить рідко.

3. Драцена (Dracaena) знешкоджує формальдегід. Ця рослина ліквідує отруйні пари формальдегіду, які в мінімальних кількостях, але все ж поширюють лаки, клеї та меблі з ДСП.

4. Хлорофітум (Chlorophytum або венечнік) вельми результативно вловлює вихлопні гази. Тому ця рослина просто необхідна тим, хто живе на першому або другому поверсі.

5. Хамедорея витончена (Chamaedorea elegans або кімнатна пальма) активно зволожує повітря і відфільтровує речовини, що виділяються пластмасою.

6. Плющ (Hedera helix) і фікус Бенджаміна (Ficus benjamina) - рекордсмени по очищенню повітря. Вони абсорбують масу отруйних речовин, у тому числі формальдегід, бензол і аміак. Фікус як магніт притягує до себе пил.

кімнатні рослини, дизайн квартири
Оціни пораду →
Переглядів: 1912
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ