ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Як виростити здорову та красиву орхідею фаленопсис

Як виростити здорову та красиву орхідею фаленопсис

Як виростити здорову та красиву орхідею фаленопсис Одна з найпопулярніших і красивоквітучих рослин - орхідея фаленопсис, також схильна до згубного впливу хвороб, паразитів і помилок догляду, як і інші кімнатні рослини. Щоб уникнути розчарувань при догляді за цією рослиною, потрібно постійно пам'ятати про правила догляду, не пропускати появи ознак ураження квітки паразитами і хворобами. Наведені нижче поради допоможуть вам виростити здорову та красиву орхідею фаленопсис.

Як розмножувати орхідею фаленопсис.

Освітлення
Фаленопсис зовсім не вимогливий до освітлення. А тому необов'язково звільняти для нього місце на підвіконні.

Температура
Фаленопсис відмінно почувається при температурі від 15 до 25°С. Якщо ж у літній період температура перевищує 30°С, то головне - забезпечити рясний полив орхідеї.

Полив
Поливати орхідею слід після повного висихання субстрату. Найзручніше використовувати прозорий горщик. Про вологість ґрунту в такому випадку будуть свідчити конденсат на внутрішніх стінках горщика, а також - зеленуватий відтінок коріння орхідеї.

Добриво
Допоможе добриво, спеціально розроблене для орхідей.

Цвітіння
Для того, щоб спровокувати цвітіння, необхіднопоставити рослину в прохолодне місце і трохи скоротити полив. Як правило, цвіте ця орхідея досить довго - близько 6 місяців. Але можна продовжити цвітіння ще більше, якщо регулярно обприскувати орхідею фаленопсис теплою водою.

поради жінкам, орхідея, квіти
Оціни пораду →
Переглядів: 768
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ