АвторизаціяРеклама

» » » Як самостійно пересадити кактус

Як самостійно пересадити кактус

Пересадження кактусу це завдання непросте. І хоча кактуси не потребують частої пересадки, все ж, коли виникає ця необхідність, пересадка може стати великою проблемою для щасливого власника заморської рослини. Спробуйте пересадити свій улюблений кактус за допомогою нашої поради.

Для того, щоб пересадити кактус, вам потрібно підготувати газетку, рукавички, кухонний ніж, новий горщик і новий грунт.

Насамперед одягаємо на руки захисні рукавички та беремо кактус який нам потрібно пересадити у новий горщик.

Далі беремо ніж і стараємося проткнути їм землю по всьому периметру старого горщика до самого денця. При цьому ніж повинен однією стороною щільно прилягати до стінок горщика. В такому положенні робимо коло всередині горщика, так ми відокремлюємо стару землю від горщика.

Після цього, покладіть на газетку горщик з кактусом на бік і постукайте по ньому рукою, періодично перевертаючі по колу. Спробуйте перевернути горщик і висипати землю на газету. Якщо відчуваєте, що ваш кактус ще не готовий легко вийти з горщика, то розсовуємо землю біля основи кактуса і пробуємо потягнути за «шийку». Це місце, де майже немає колючок. Воно знаходиться там, де коріння кактуса переростають в сам кактус. Після цього кактус точно повинен «здатися» і вискочити з горщика.

Так само, тримаючи кактус за шийку, ставимо його в новий горщик із землею.
Присипаємо. Зараз продаються багато сумішей грунтів спеціально для кактусів,
але можна підготувати потрібну землю і самому. Головне пам'ятати, що земля повинна бути легкою, з великим вмістом піску. Якщо грунт був досить вологим, то можна не поливати кактус у день пересадки, а зробити це на наступний день або по необхідності.

Зауважимо, що пересадку дорослих кактусів необхідно здійснювати разом з грудкою старого грунту і не обрізаючи коріння, щоб зайвий раз не травмувати здорову рослину.

Якщо у вас рідкісний сорт кактусів, і ви знаєте його назву, то можна скористатися довідниками, щоб створити для вашого улюбленця найбільш сприятливі умови.

кімнатні рослини, КАКТУС, догляд за квітами, пересаджуємо квіти
Оціни пораду →
Переглядів: 1733
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ