АвторизаціяРеклама

» » » Як правильно мити кімнатні рослини

Як правильно мити кімнатні рослини

Природа подбала про те, щоб рослини могли самоочищатися під час дощу. Але домашнім вазонам такий догляд недоступний, а тому кожна господиня повинна знати, як правильно мити кімнатні рослини.

Крім регулярного поливу, рослини потрібно очищати від пилу і частинок бруду. Особливо ретельно потрібно очищати рослини, що живуть на кухні, адже там збирається велика кількість жиру і кіптяви.

Як часто мити рослини? Влітку бажано "купати" вазони раз на два тижні, взимку це роблять у міру забруднення - не дуже часто. Правда, рослини, батьківщиною яких є тропіки, мити слід частіше. Ще одне питання, що виникає у господинь - чи можна мити рослини з милом? Однозначної відповіді немає.

З одного боку, такий відхід не шкодить рослинам, але з іншого - в природі рослини самоочищаються без додаткових засобів. Тому милом краще не зловживати, а очищати з його допомогою лише дуже брудні листочки, і то - не часто.

Якщо рослина покрита товстим шаром пилу, перед "купанням" бажано сухою губкою витерти з неї пил. Інакше намоклі шматочки пилу будуть скочуватися і їх важко буде видалити з листочків.

Як мити рослини, рослини, кімнатні рослини
Оціни пораду →
Переглядів: 1935
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ