АвторизаціяРеклама

» » » Як правильно мити кімнатні рослини

Як правильно мити кімнатні рослини

Як правильно мити кімнатні рослини Природа подбала про те, щоб рослини могли самоочищатися під час дощу. Але домашнім вазонам такий догляд недоступний, а тому кожна господиня повинна знати, як правильно мити кімнатні рослини.

Крім регулярного поливу, рослини потрібно очищати від пилу і частинок бруду. Особливо ретельно потрібно очищати рослини, що живуть на кухні, адже там збирається велика кількість жиру і кіптяви.

Як часто мити рослини? Влітку бажано "купати" вазони раз на два тижні, взимку це роблять у міру забруднення - не дуже часто. Правда, рослини, батьківщиною яких є тропіки, мити слід частіше. Ще одне питання, що виникає у господинь - чи можна мити рослини з милом? Однозначної відповіді немає.

З одного боку, такий відхід не шкодить рослинам, але з іншого - в природі рослини самоочищаються без додаткових засобів. Тому милом краще не зловживати, а очищати з його допомогою лише дуже брудні листочки, і то - не часто.

Якщо рослина покрита товстим шаром пилу, перед "купанням" бажано сухою губкою витерти з неї пил. Інакше намоклі шматочки пилу будуть скочуватися і їх важко буде видалити з листочків.

Як мити рослини, рослини, кімнатні рослини
Оціни пораду →
Переглядів: 1364
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ