АвторизаціяРеклама

» » » Як доглядати за грошовим деревом

Як доглядати за грошовим деревом

Грошове дерево - красива кімнатна рослина, яка радує око, а ще, якщо вірити фен-шую, здатне поліпшити сімейне фінансове становище. Як же доглядати за грошовим деревом, щоб воно виросло міцним і здоровим?

Наукова назва грошового дерева - толстянка або крассула, відноситься воно до сімейства сукулентних і відрізняється невибагливим характером.

Свою народну назву грошове дерево отримало через зовнішнього вигляду: його листочки щільні і блискучі, округлої форми, що нагадують монетки.

Де розташувати грошове дерево?

Найкраще розмістити його в зоні багатства: на південно-східному або південному вікні, причому місце це повинно бути добре освітлене.

Вважається, що благополуччя скупчується в листочках дерева, тому чим вони товщі і здоровіші, тим більше грошей приверне в будинок.

Як висаджувати грошове дерево

Розмножується толстянка листовими живцями або відростками, які висаджують прямо в грунт, де вона і пускає коріння. Правда, є й інший перевірений метод - дати паростку пустити коріння у воді.

Садити рослину можна і в універсальний грунт, проте йому обов'язково потрібен хороший дренаж.

Пересаджувати грошове дерево в більш просторі горщики слід у міру зростання, приблизно раз на 2-3 роки.

Як доглядати за грошовим деревом

Це дерево - зовсім невибагливе у догляді, проте як будь-якому живому організму йому теж потрібні догляд і увагу.

Влітку і в період росту (з березня по серпень) грошове дерево поливають у міру висихання грунту, не можна допускати його перезволоження. Під час спокою досить поливати дерево раз на пару місяців.

Обприскувати листя - не обов'язково, проте протирати їх від пилу, все ж, потрібно. Також необхідно регулярно провітрювати приміщення, де росте толстянка, оскільки вона любить свіже повітря.

Грошове дерево - рослина світлолюбна, вона може цілий рік жити на підвіконні. Правда, від тривалого впливу прямих сонячних променів її необхідно затінювати.

догляд за квітами, грошове дерево, квіти
Оціни пораду →
Переглядів: 2996
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ