АвторизаціяРеклама

» » » Гороскоп на сьогодні 9 січня 2015 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 9 січня 2015 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 9 січня 2015 для всіх знаків Зодіаку Дізнайтеся свій гороскоп на сьогодні, 9 січня 2015 року, п'ятниця.

Знак місяця - Козеріг (22 грудня - 20 січня).

Гороскоп Овен. Сьогодні Овнів чекає три везіння поспіль. Перше - вдалий збіг обставин, друге - вчасно прийняте рішення, третє - правильна дія. До речі, воно може виявитися каменем спотикання.

Гороскоп Телець. Сьогодні Тельцям дуже хочеться зробити подарунок, та такий, щоб запам'ятався надовго. Кращий варіант - що- небудь зроблене своїми руками. Залишилося трохи поритися в пам'яті.

Гороскоп Близнюки. Під ранок Близнюкам присниться віщий сон, після пробудження по дорозі - ще кілька прийме, дещо в цьому сні прояснюється. Решту часу - роздуми, які зрідка перериватимуться вирішенням поточних питань.

Гороскоп Рак. Сьогодні Раки будуть запрошені на колективний захід, але великого бажання йти туди не відчуваєте. Однак, вже на місці Раки розійдуться, і те, що їх обтяжувало, принесе задоволення.

Гороскоп Лев. Сьогодні Леви проявлять непідробну участь у долі ближнього. За це від зірок Левам низький уклін. Тільки особливо не намагайтеся схилити його на свій бік - скільки людей, стільки й доріг, і думок.

Гороскоп Діва. Сьогодні у Дів дуже висока ймовірність простудних захворювань. Тут народні засоби можуть бути тільки допоміжним інструментом. Можливо, доведеться залучити "важку артилерію" - антибіотики, сульфаніламіди і т.п.

Гороскоп Терези. Сьогодні Терезів чекає творчий день. Зірки сьогодні радять Терезам дати злетіти своїй фантазії. Для цього: а) з одного боку не тримайте її за крила; б) з іншого боку не дайте їй перетворитися на порожню мрію.

Гороскоп Скорпіон. Сьогодні Скорпіонів чекає марш-кидок по торгових точках. Список покупок займає два аркуші великими літерами (або дванадцятим кеглем).

Гороскоп Стрілець. Будь-яке розпочате сьогодні Стрільцями починання дасть (можливо, неодноразово) великі плоди. Зачата сьогодні дитина народиться міцною, розумною, витривалою і буде довготривалою.

Гороскоп Козеріг. Сьогодні Козероги не втрималися і видали випадкове везіння за заздалегідь сплановані дії. Козерогами захопилися, Козерогам позаздрили, в словах Козерогів засумнівалися.

Гороскоп Водолій. Сьогодні у Водоліїв розгрузочний день. Рекомендуються кисломолочні продукти, горіхи, яйця, фрукти, овочі і трохи хліба.

Гороскоп Риби. Поспішні рішення сьогодні можуть викликати жалю, тому що Риби, швидше за все, будуть діяти по слабкості, обманюючи себе щодо мотивів і створюючи нові проблеми, набагато неприємніше тих, що вони намагалися вирішити.

гороскоп на сьогодні, гороскоп
Оціни пораду →
Переглядів: 1224
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ