АвторизаціяРеклама

» » » ТОП-5 продуктів, які поліпшують обмін речовин

ТОП-5 продуктів, які поліпшують обмін речовин

Найчастіше дієти настільки виснажують організм, що уповільнюють метаболізм, чим і пояснюється стрімкий набір ваги після різкого схуднення.

Деякі люди від народження мають високий рівень метаболізму, тобто, навіть нічого не роблячи, вони як і раніше спалюють більше калорій, ніж будь-хто інший. Однак дана особливість організму зустрічається не у всіх. З'ївши шматочок піци, і пропустивши пару занять у спортзалі, не сподівайтеся, що після цього у вас не з'являться боки.

З віком, обмін речовин сповільнюється (приблизно кожні десять років). Причиною цього є поступова втрата м'язової маси.

Говорячи простими словами, старіючи, ми набираємо жир. Варто відзначити, що м'язова маса більш тісно пов'язана з процесами метаболізму, ніж жирова тканина.

Якщо ви втратили колишню форму, все можна повернути за допомогою фізичних вправ, так як при нарощуванні м'язової маси спалюється велика кількість калорій.

Нижче наведено список основних продуктів для підвищення метаболізму.

Протеїн
Бодібілдери неспроста включають його у свій раціон: він допомагає наростити і зберегти м'язову масу, яка є запорукою здорового метаболізму. Протеїн перетравлюється складніше, ніж вуглеводи або жири, крім того організму потрібно більше енергії для його розщеплення. Він довше засвоюється і тому почуття ситості проходить не відразу.
Основні продукти, що містять протеїн: риба, курка, індичка, яйця і в'ялене м'ясо.

Клітковина
Клітковина - це не переварювані травними ферментами організму вуглеводи, які прискорюють процес метаболізму і спалюють калорії. Сюди можна віднести: злаки (наприклад, киноа або пшеничні зародки), фрукти, ягоди, овочі (особливо морква і зелень).

Термогенні продукти
У їх списку: кофеїн, гострий перець (він містить унікальну речовину під назвою капсаїцин), а також різні сорти чаїв (зелений, білий і улун). Згідно з дослідженнями, вони сприяють спалюванню калорій. Усього однієї чашки або порції вистачить, щоб збільшити витрату енергії на п'ять відсотків.

Кориця
Завжди відмовляєтеся від неї в кафе або закусочній? Наступні факти змусять вас поступитися своєю думкою. Кориця сприятливо впливає на обмін речовин: цукор, який міститься в крові, потрапляє безпосередньо в клітку і потім спалюється при фізичному навантаженні, а не відкладається в жирову тканину.
Можна сказати що, чим менше процентний вміст жиру в тілі, тим вище рівень метаболізму від народження. І все ж, стежте за тим, скільки кориці ви з'їдаєте - деякі дослідження показують, що у великих кількостях вона шкідлива. Однієї чайної ложки на день буде достатньо.

Кокосове масло
Його молекули занадто малі в розмірі, щоб переваритися в кишечнику, тому вони йдуть відразу в печінку, де засвоюються як вуглеводи, а не жири. Втім, вплив кокосового масла на метаболізм ще не до кінця вивчено. Так що будьте обережні.

Здоров'я, обмін, поліпшують, поради, речовин, ТОП-5 продуктів
Оціни пораду →
Переглядів: 2414
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ