АвторизаціяРеклама

» » » Сучасний бізнес: міжнародні вантажоперевезення, як важлива складова

Сучасний бізнес: міжнародні вантажоперевезення, як важлива складова

Сучасний бізнес: міжнародні вантажоперевезення, як важлива складова Якщо подивитися на нашу країну з висоти пташиного польоту, то увагу неодмінно приверне нескінченний потік великовантажних автомобілів, залізничних складів, білосніжних лайнерів, морських та річкових суден, які поспішають доставити споживачам товари і вантажі. Ця річка не зупиняє своєї течії ні вдень, ні вночі, вона не пересихає в спеку і не застигає в мороз.

Мабуть, не дарма дороги називають транспортними артеріями. Влучне порівняння транспортно-логістичного бізнесу з кровоносною системою організму відображає незаперечну важливість транспорту не тільки для економіки держави, але й для життя всіх членів суспільства. У даній сфері трудяться справжні професіонали, вони організують транспортно-логістичні ланцюжки, обплутують всю земну кулю.

За якими законами будується бізнес перевізників? Що стоїть за видимою простотою руху вантажів? Які ризики підстерігають підприємців на цій стезі?

На відміну від багатьох інших видів бізнесу міжнародні перевезення беруть свій початок досить глибоко в історії. Доставляли товар із заморських країн купці, експортували і імпортували його в радянський час, везуть його і сучасні бізнесмени.

У чому особливості сучасного бізнесу в сфері надання послуг з доставки вантажів?

Насамперед у тому, що сьогодні компанії намагаються використовувати такі види або поєднання видів транспорту, до яких раніше зверталися мало або не зверталися зовсім. Ця тенденція обумовлена ​​бажанням справити доставку з максимальною економією та в необхідні терміни. Зараз дуже популярні інтермодальні перевезення, що поєднують морський і автомобільний, авіаційний і автомобільний, залізничний і морський транспорт. Нерідко застосовують схеми, в яких задіяні три види транспорту, наприклад контейнер з Китаю везуть до порту відправки автомобілем, далі морем доставляють в морські порти, а звідти залізницею - до міста призначення.

Друга тенденція, особливо сильно проявляється останнім часом в Україні, - відправка товарів малими партіями. Безсумнівно, подібна форма робить перевезення трохи дорожче. Але при цьому компанії заощаджують на складському зберіганні і не відволікають зайві фінансові ресурси. Протягом останніх 10-12 рр. в Україні практично з нуля виникла ціла галузь в області перевезення збірних вантажів, багато компаній виросли з невеликих фірм у величезні корпорації.

Незважаючи на позитивну динаміку розвитку транспортної галузі, компаній, що витримують конкуренцію, небагато.

Основні складові успіху в цьому бізнесі мало чим відрізняються від інших галузей. Це застосування новітніх інформаційних і логістичних технологій, це створення команди талановитих менеджерів, але найголовніше - постійна робота над вдосконаленням якості послуг. Конкурентоспроможність компанії, постійне зростання і рух вперед можна забезпечити лише тоді, коли всі ресурси вкладають у розширення бізнесу. Також необхідно враховувати світовий і вітчизняний досвід (причому як позитивний, так і негативний) створення транспортно- логістичних компаній та організації їх бізнес-процесів.

Надання послуг у всі часи грунтувалося на правилі «Клієнт завжди правий».

Сучасна практика підтверджує, що клієнт дійсно завжди правий. У вітчизняній логістиці почали з'являтися фірми, що працюють саме за цим принципом. У них добре розвинений клієнтський сервіс, і вони готові надати гідну якість і спектр послуг. Зобумовлено це тим фактом, що клієнти стали набагато перебірливими у виборі транспортної компанії. Вони чітко відстежують виконання взятих перевізником зобов'язань, і якщо раніше в разі якогось проколу з боку партнера ніяких дій не вживали, то зараз вимагають фінансової компенсації і сміливо змінюють перевізника. У таких умовах компаніям на ринку доводиться боротися за клієнта, і в цій боротьбі на перше місце виходить якість надаваних послуг.

вантажоперевезення, перевезення вантажу, бізнес
Оціни пораду →
Переглядів: 2160
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ