АвторизаціяРеклама

» » » Морські вантажоперевезення: переваги та недоліки

Морські вантажоперевезення: переваги та недоліки

Морські вантажоперевезення: переваги та недоліки Морські перевезення утримують у світі пальму першості. До переваг морських вантажоперевезень можна віднести наступні чинники.

По-перше, низька собівартість транспортування на великі відстані. Пояснення просте: морський транспорт споживає значно менше енергії, а відповідно і палива. Що робить його більш привабливим економічно, якщо порівнювати з автомобільним, залізничним, і тим більше авіаційним транспортом.

По-друге, універсальність. Морським транспортом можна транспортувати будь-які вантажі, будь-то нафта, газ, метали, будівельні матеріали або інше промислове сировину. Наприклад, для транспортування нафтових платформ використовують тільки водний транспорт.

Також важливо і те, що процес навантаження і розвантаження контейнерів забирає мінімальну кількість часу, завдяки сучасним технологіям.

З урахуванням того фактора, що вміст контейнерів може бути абсолютно будь-яким. Крихке скло, рідини, апаратура - не має ніякого значення, що знаходиться в контейнері. Втім, морські вантажоперевезення мають і свої недоліки. Наприклад, такий вид транспортування абсолютно не підходить для переміщення швидкопсувних продуктів.

Основна проблема, лежить в тому, що міжнародні перевезення морем виконуються дуже повільно, на відміну від інших видів транспортування. До речі, дивіться на цьому сайті які функції забеспечують логістичні компанії.

Морські перевезення дуже залежать від погодних умов, таких як шторм, зустрічний вітер, замерзання поверхні води. Таким чином можуть виникнути певні відхилення від графіка, які можуть тривати від кількох днів до тижнів. Отже, морем доцільно переправляти вантаж, схильний до тривалого зберігання.

Також деякі маршрути можуть перетинатися з місцями активного промислу сучасних піратів. У такому випадку велика ймовірність повної втрати вантажу. Тому, при морських вантажоперевезеннях особливу увагу слід приділити страхуванню вантажу. Особливо, якщо морський шлях пролягає через Аденську затоку, так сказати світове притулок піратів.

Не варто й забувати про неможливість доставки за методом "від дверей до дверей" при використанні морських перевезень. А значить, необхідно буде чекати, коли доставлений в порт вантаж перенаправляють в пункт призначення з/д або автотранспортом.

У деяких районах, а конкретніше, в північній півкулі перевезення морським шляхом доступні лише кілька тижнів на літній період, так як іншу частину часу - море покрито товстим шаром льоду. У будь-якому випадку, вибір транспортного засобу та шляху його проходження тільки за замовником.

море, бізнес, вантаж, Транспорт, вантажоперевезення
Оціни пораду →
Переглядів: 4161
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ