АвторизаціяРеклама

» » » Хенд-мейд ідея: робимо бізнес на футболках з 3D зображенням

Хенд-мейд ідея: робимо бізнес на футболках з 3D зображенням

Хенд-мейд ідея: робимо бізнес на футболках з 3D зображенням У наш час стали з'являтися фільми з тривимірною віртуальною реальністю, багато людей стали захоплюватися даною тематикою і навіть перетворили її в моду, 3D зображення, стало однією з опцій телевізорів, так само 3D ефекти стали проявлятися в малому бізнесі, 3D картини, 3D підлоги, 3D стіни, а так само футболки з 3D ефектом.

Термоаплікація

Футболки з 3D ефектом, являють собою голографічні або об'ємні зображення, яке наноситися на майку.

Гарного тривимірного зображення краще всього досягти, за допомогою об'ємних термоаплікацій, які легко наносяться за допомогою друку.

Модною тенденцією цього року стали футболки з 3D ефектом Mountain - це високоякісні футболки і майки від американських компаній The Mountain і Liquid Blue.

В останні роки почалася продуктивність голографічних фотополімерних матеріалів. Дані плівки використовуються для нанесення на тканину голографічних картинок, ця продукція випускається в готовому вигляді, виготовляється методом пресування рельєфній поверхні. Однак кращою технологією переносу 3D малюнка, вважається метод термопресування. Дана технологія достатня проста в застосуванні. Береться термотрансферна плівка, яка має готовий 3D малюнок і за допомогою домашнього термопресу наноситься на майку.

Цілком можливо самостійно друкувати футболки з 3D малюнком, для цього знадобиться термоплівка 3D. Вона являє собою комбінований малюнок, який виготовлений за допомогою струменевого друку, а так само різнокольорові вставки на основі термоплівки 3D, яка імітує об'ємність. У слідстві чого, виходить 3D картинка на футболці.

Матеріали та обладнання для виготовлення футболки з 3D зображенням

Для того, щоб почати виробництво футболок з 3D ефектом, вам знадобитися:
• Комп'ютер;
• Програма Adobe Photoshop;
• Хороший термопрес;
• Струминно друкувальний пристрій.

Стартовий капітал, повинен варіюватися в межах 25 тисяч гривень.

Віддавати свою перевагу, варто поворотно-горизонтальному термопресу, який може переносити зображення на бейсболки, текстиль, рукава, метал, кераміку, пластик, картон, тарілки, кухлі, а також шкіру.

Футболки з об'ємними малюнками, безперечно виглядають привабливо. Однак процес їх виготовлення, має професійні секрети. Об'ємність і 3D ефект залежать від тривалості повторного термопресування.

Продаючи такі футболки, треба давати поради по їх догляду. Температура прання, повинна бути не більше 400С, футболку слід вивертати на виворіт, а так само дозволяється прати футболки з 3D малюнком не більше ніж 40 разів.

Заборонено застосовувати прискорену сушку і відбілювачі. Гладити таку футболку можна при середній t і без пари, а так само використовувати кальку або захисний папір.

Даний товар спрямований здебільшого на юнацьку і дитячу аудиторію.

Заробіток на футболках з 3D ефектом, не вимагає значного стартового капіталу, негативною стороною даного бізнесу прийнято вважати існування підробок і неякісного напівфабрикату під відомими брендами, позитивна сторона бізнесу на футболках з 3D ефектом, відображає собою невеликий рівень конкуренції, а так само ведення бізнесу можливо в домашніх умовах.

Это интересно:
Если вы задались вопросом, какой все таки вентилируемый навесной фасад выбрать?

Основным и самым главным элементом фасадной системы, реализующим ее эстетическое и концептуальное назначение, на сегодняшний день несомненно, является облицовочный материал. Безусловно для облицовки здания, например, под магазин отлично подойдут алюминиевые композитные панели, к тому же, в продаже существует большая и разнообразная цветовая гамма алюминиевых композитных панелей, что позволит добавить ярких красок в экстерьер торгового здания и привлечь тем самым вашу целевую аудиторию магазина.

футболкі з 3D зображенням, бізнес, робимо, Хенд-мейд, ідея
Оціни пораду →
Переглядів: 2168
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ