АвторизаціяРеклама

» » » Історія снекових автоматів

Історія снекових автоматів

В даний час існує дуже велика кількість різних видів торгових автоматів. Ось перелік - ще далеко не повний - того, що продають роботи: марки, поштові листівки та конверти, папір, плитки шоколаду та цукерки, бутерброди, фрукти, цигарки і сигари, перонні квитки, пудру, парфуми, борний вазелін, губну помаду, бісквіти, пиво, прохолодні напої, бензин і ще багато іншого.

Є роботи, які торгують одразу кількома видами-товарів. Такі автомати дуже поширені в Західній Європі і особливо в Америці, де велику винахідливість по частині створення нових торгуючих роботів проявляє Йосип Шермаков.

Йому вдалося побудувати навіть такі автомати, які • можуть вас пригостити гарячими сосисками або свіжими пиріжками.

Одного разу Шермаков запитав одного важливого американця, з яким його тільки що познайомили, як той знаходить ці торгуючі автомати.

- Вони дуже гарні, - відповів спрошенний, - однак, Їм дуже бракує важливого «дякую вам», яке вимовляє жива людина.

Шермаков вирішив, що його роботи повинні заговорити, і через два дні подає в патентне бюро заяву на видачу йому патенту на новий винахід, який німих роботів перетворює на мовців.

Тепер, опустивши монету і отримавши пачку цигарок, плитку шоколаду, порцію гарячих сосисок з гарніром або коробку пудри, ви почуєте від автомата люб'язне «дякую вам».

Автомати можуть вимовляти і інші фрази. Якось в одному з магазинів був поставлений новий автомат для продажу дорогих сигар. Винахіднику захотілося самому поспостерігати за враженням, яке

справляє на покупця новий, промовистий робот. Цей робот отримав дар вимовляти кілька різних фраз.

продаж, снеки, історія, Автомати, снекові
Оціни пораду →
Переглядів: 1509
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ