АвторизаціяРеклама

Бізнес та успіх

» » Бізнес та успіх

14:00, 16.07.18 · · Бізнес та успіх

Что такое криптоматы и для чего они нужны?

Первые банкоматы и терминалы, работающие с биткоином, появились достаточно давно. Крипто-терминалы (криптоматы) принимают фиатные валюты, позволяя пополнять ваш электронный кошелёк. Существуют даже специальные приложения на iOS и Андроид, показывающие на карте, где находится ближайшее устройство такого типа.

13:40, 21.06.18 · · Бізнес та успіх

Аукцион eBay: доставка, условия и нюансы сделок

Многие слышали о сайте ebay.com, на котором можно приобрести все, как новые товары, так и бывшие в употреблении, к тому же очень дешево. Что же это за сервис, чем он так полезен покупателям в Украине, в чем удобство покупок и сложности, а также как на нем заказывать и с него доставлять, об этом мы расскажем в этой статье.

11:11, 21.06.18 · · Бізнес та успіх

Где получить круглосуточно займ?

Не всегда можно точно распланировать все расходы, и иногда некоторые ситуации вынуждают нас искать временную финансовую помощь извне. Конечно, можно пойти в банк и оформить кредит, либо попросить у друзей и знакомых, однако что делать, если деньги срочно понадобились поздним вечером или очень ранним утром? В таких случаях на спасение приходят микрокредитные организации, к примеру, такие как SOS CREDIT.

18:10, 10.05.18 · · Бізнес та успіх

Условия и порядок регистрации предприятия

Вы решили начать или продолжить свое дело путем создания нового предприятия. Какие шаги надо сделать для первого вздоха нового субъекта в мире бизнеса? Статья поможет Вам понять последовательность действий при регистрации.

12:45, 27.04.18 · · Бізнес та успіх

Перспективы нестандартной наружной рекламы

Наружная реклама переполняет города настолько, что местные администрации вынуждены бороться с засильем конструкций силовыми и законодательными методами. Так, с прошлого года в столице строго оговорен порядок размещения наружной рекламы в центре города, запрещена установка конструкций в районе перекрёстков, снесены тысячи незаконных носителей.

23:00, 07.02.18 · · Бізнес та успіх

Что стоит учитывать при покупке принтера этикеток?

Ни одна торговая точка не может обойтись без сканеров штрих-кодов, терминалов для считывания штрихкодов и термопринтеров для печати этикеток. Эти устройства помогают намного быстрее «оформить» покупки, а в наши дни уже трудно вообразить, как раньше работали без них.

21:06, 09.03.16 · · Бізнес та успіх

Без адвоката і не туди і не сюди, як не крути

Програшних справ практично немає, стверджують адвокати. Навіть якщо є незаконне рішення, його завжди можна скасувати. Ми досліджували тему захисту в суді.

20:30, 23.12.13 · · Бізнес та успіх

Хенд-мейд ідея: робимо бізнес на футболках з 3D зображенням

У наш час стали з'являтися фільми з тривимірною віртуаль реальністю, багато людей стали захоплюватися даною тематикою і навіть перетворили її в моду.

13:32, 12.08.14 · · Бізнес та успіх

Історія успіху інтернет-магазина

Сьогодні Інтернет надає нам широкі можливості: портал, блог, Інтернет-магазин, - здається, ще недавно ці слова викликали нерозуміння серед оточуючих. Тепер це вже буденність і нам складно уявити, як можна обійтися без Інтернету.

00:51, 24.03.14 · · Бізнес та успіх

Морські вантажоперевезення: переваги та недоліки

Морські перевезення утримують у світі пальму першості. До переваг морських вантажоперевезень можна віднести наступні чинники.

21:04, 04.01.14 · · Бізнес та успіх

Сучасний бізнес: міжнародні вантажоперевезення, як важлива складова

Якщо подивитися на нашу країну з висоти пташиного польоту, то увагу неодмінно приверне нескінченний потік великовантажних автомобілів, залізничних складів, білосніжних лайнерів, морських та річкових суден, які поспішають доставити споживачам товари і вантажі. Ця річка не зупиняє своєї течії ні вдень, ні вночі, вона не пересихає в спеку і не застигає в мороз.

19:57, 19.07.14 · · Бізнес та успіх

Історія снекових автоматів

В даний час існує дуже велика кількість різних видів торгових автоматів. Ось перелік - ще далеко не повний - того, що продають роботи: марки, поштові листівки, конверти, папір, плитки шоколаду, цукерки, бутерброди, фрукти, цигарки, сигари, перонні квитки, пудру, парфуми, борний вазелін, губну помаду, бісквіти , пиво, прохолодні напої, бензин і ще багато іншого.

05:29, 25.02.14 · · Бізнес та успіх

Роль реклами в бізнесі

Людина нашого сучасного світу - це споживач. Звичайно, наша перша мета це створення сім'ї, підтримка спілкування з друзями тощо. Але рухає нами все ж бажання споживати.

19:33, 24.07.14 · · Бізнес та успіх

Історія розвитку ресторанів

Перші ресторани з'явилися в Китаї в 13-му столітті, люди активно почали користуватися грошима, і на цьому тлі стала розвиватися індустрія харчування. Ще одним фактором у появі перших ресторанів послужило демографічне зростання населення, якому треба було багато їжі і місць для спілкування.

05:12, 07.01.14 · · Бізнес та успіх

Обираємо телефон з 2 sim-картами: зручно і сучасно!

Вибір смартфона - на що звернути увагу? На які параметри варто дивитись, обираючи смартфон? Перерахуємо вам ті, які, на нашу думку, мають першорядне значення. Це стосується не тільки смартфонів з двома сім картами, а й односімочних апаратів.

1 2 »