АвторизаціяРеклама

» » » Ремонт турбін в Україні: звертайтеся до перевіреного сервісу!

Ремонт турбін в Україні: звертайтеся до перевіреного сервісу!

Перед тим, як замінити поламану турбіну на новий агрегат, слід розглянути варіант із її ремонтом. По-перше, це на 40% дешевше, ніж придбання нового турбокомпресора, а по-друге, деякі моделі знімають із виробництва і знайти їх у продажу досить складно. Ремонт турбіни краще довірити досвідченому фахівцеві, який виконає діагностику і відновлювальні роботи якісно і швидко.

Причини ламання


Спровокувати вихід із ладу турбокомпресора можуть зовнішні фактори, оскільки агрегат в основному служить, так само як і мотор, і не має таких деталей, які схильні до сильного зносу. Існує ряд причин, які здатні призвести до ламання:
● моторна олива низької якості;
● агресивне середовище;
● перегрів системи через несправність охолоджувальних елементів;
● механічне пошкодження;
● негерметичність повітряного патрубка, поганий повітряний фільтр.

При появі перших ознак порушення в роботі системи слід відразу ж звернутися до професіоналів за допомогою в ремонті. Про вихід турбіни з ладу сигналізують такі прояви:
● нехарактерний шум під час роботи авто;
● падіння потужності;
● протікання моторної оливи та підвищення витрати палива;
● поява вихлопних газів чорного або синього кольору.

Виявити ламання зможе досвідчений майстер як із зовнішніх проявів, так і при детальному огляді агрегату в майстерні. Для цього використовується спеціальне обладнання та прилади.

Як проходить ремонт турбін?


Вартість відновлювальних робіт залежить від складності поломки. Це може повідомити майстер після повної діагностики агрегату. Виділяють стандартний варіант ремонту: заміна всіх деталей, що входять в ремкомплект. Також можуть провести повний ремонт турбіни із заміною серцевини агрегату (повної або ж часткової).

Обов'язковими є такі заходи як балансування, відновлення ротора і компресора.
В результаті професійної роботи фахівців турбокомпресор може працювати так само довго, як і новий агрегат.

У компанії Centr Turbin можна придбати надійні комплектувальні частини, які будуть потрібні для відновлювальних робіт. Тут https://centr-turbin.com/ua/katalog можна підібрати турбокомпресор, картриджі, прокладки та турбінні клапани. Досвідчені фахівці зможуть замінити агрегат, провести всі необхідні роботи з установки та обслуговування.

авто поради, чоловікам, Ремонт
Оціни пораду →
Переглядів: 68
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ