АвторизаціяРеклама

» » » Правильна поведінка за кермом

Правильна поведінка за кермом

Автомобіль давно перестав бути засобом пересування і ексклюзивним атрибутом заможних людей. Популяризація автомобільної промисловості принесла в життя звичайних людей великі зміни.
По-перше це доступ до нових місць роботи і можливість здійснювати подорожі на великі відстані з належним рівнем комфорту, не витрачаючи при цьому великих часових ресурсів. По-друге це поява нових робочих місць і професій, якими зараз займаються мільйони людей по всьому світу. Але існують і негативні сторони даного винаходу , які серйозно впливають на життя багатьох учасників транспортного руху. Перш за все велика кількість транспортних засобів, приймаючи одночасно участь у русі, серйозно збільшило число дорожньо-транспортних пригод, які з розряду сенсації перейшли у звичайні щоденні зведення новин.

Запальність, невігластво, злість окремих особистостей створюють на дорозі гостру небезопасную ситуацію. Агресивна, егоїстичне, нахабна поведінка провокує дорожні пригоди.

Що необхідно знати, при попаданні автомобіля в ДТП. Дорожно-транспортні пригоди стали так звичні, що багато людей вважають, що рішення даної проблеми це суща дрібниця, проте це не так. Правильна поведінка під час ДТП дає можливість істотно скоротити можливі фінансові витрати, а також уникнути кримінальної відповідальності або, якщо все-таки правоохоронні органи подали заяву до суду, значно знизити міру покарання.

Правильна поведінка після ДТП іноді дозволяє врятувати життя людині або декільком, дає можливість адекватного вирішення питань зі страховою компанією або постає запорукою справедливого розгляду справи у судових органах.

Водійський стаж дозволяє відчувати себе комфортніше в дорозі, легкість в управлінні, невимушеність, правильна і швидка реакція в екстрених ситуаціях - ось достоїнства, заслужені часом. Чого хочеться побажати всім новачкам. Брак досвіду вимагає підвищеної концентрації і зосередженості на дорозі.

Автор: Вікторія Квін

аварія, поведінка, правила, авто, кермо
Оціни пораду →
Переглядів: 1453
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ