АвторизаціяРеклама

» » » Найкрасивіші дівчата Женевського автошоу (фото)

Найкрасивіші дівчата Женевського автошоу (фото)

У ці дні в Швейцарії проходить 84-й за рахунком Женевський автосалон - один з найбільших у світі.

Організатором моторшоу є Міжнародна організація автовиробників OICA, заснована в Парижі в 1919 році. На моторшоу представлені сотні нових моделей від ключових європейських і світових виробників у різноманітних сегментах. У автосалоні беруть участь близько 250 компаній з 30 країн світу. Кількість передбачуваних прем'єр в рамках моторшоу налічує більше 100 автомобілів.

Вперше проведений в 1905 році автосалон в Женеві традиційно є майданчиком для безлічі європейських і світових прем'єр. Захід проходить в центрі Geneva Palexpo, неподалік від аеропорту Geneve-Cointrin. Автолюбителі з усіх країн з радістю відвідують це автошоу. До речі, бажання прикрасити своє авто можливо реалізувати і без перельоту до Женеви. Це можна успішно зробити і в Україні.

На кожній автомобільній виставці крім новинок завжди присутні моделі. Хоча останнім часом виробники автомобілів стали менше приділяти уваги прекрасній статі на своїх стендах. У Німеччині або США з цим традиційно важко, а у Франції або Швейцарії прекрасних дівчат більше.найкрасивіші, автомобілі, Фото, моторшоу, дівчата, автосалон
Оціни пораду →
Переглядів: 1779
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ