АвторизаціяРеклама

» » » Кілька порад які допоможуть вибрати хороший GPS-навігатор

Кілька порад які допоможуть вибрати хороший GPS-навігатор

Кілька порад які допоможуть вибрати хороший GPS-навігатор До 2014 року, GPS-навігація стала невід'ємним аксесуаром для багатьох автомобілів. Однак покупку даного товару, як і будь-якого іншого, найкраще робити обдумано, попередньо ознайомившись з усіма нюансами та особливостями майбутньої покупки. У цій статті ми розпишемо три основні поради на шляху до придбання якісного і надійного GPS-навігатора.

Порада перша

Першочерговими факторами, на які слід звернути свою увагу - це компанія-виробник і оснащеність тією чи іншою картографічною базою даних. До найбільш зручних і популярних навігаційним програмами можна віднести Garmin, iGO, Navtel і Автосупутник. Даний список ПО має найбільш зручний функціонал, досить докладну ступінь деталізації, а так само багаторічний досвід роботи в даному сегменті.

Порада друга

Після того як Ви визначитеся з виробником і навігаційним забезпеченням, наступним, не менш важливим етапом виступить нюанс з вибором конкретної моделі, а так само додатковий функціонал, який вона з собою несе. Практично всі великі компанії-виробники умовно поділяють свою продукцію на 3 або 4 основних підгрупи:

1) Економічні і бюджетні варіанти навігаторів, які крім своєї основної функції, можуть запропонувати ще парочку допоміжних,

2) Навігатори середнього класу, які крім навігації можуть похвалитися різними мультимедійними можливостями, а так само бездротовим зв'язком,

3) GPS-навігатори «перехідного типу», найчастіше оснащені всім набором функцій продуктів середнього класу + більшою діагоналлю екрану, підвищеним дозволом і більш яскравою передачею кольору,

4) Автомобільні GPS-навігатори елітного класу можуть похвалитися самим повним функціоналом і найбільшим арсеналом всіляких допоміжних функцій і програм, які зроблять з Вашого пристрою максимально багатофункціональний продукт.

Порада третя

До цього пункту можна віднести придбання різних додаткових аксесуарів до Вашого пристрою для ще більшої зручності використання і комфортабельності. До супутніх товарів можна віднести такі продукти як: карти пам'яті, різні кабелі живлення, кріплення і інші елементи. Набагато простіше і дешевше одержати грамотну консультацію і придбати весь необхідний «арсенал» для навігатора, щоб потім окремо не витрачати час і сили на пошуки, вибір і придбання необхідних аксесуарів.

авто поради, навігатор, поради чоловікам, авто, GPS-навігатор, автомобіластам
Оціни пораду →
Переглядів: 2654
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ