ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Як відновити техпаспорт

Як відновити техпаспорт

Як відновити техпаспорт Втрата техпаспорта - випадок рідкісний, але тягне за собою тяганину.

Якраз недавно мій знайомий зіткнувся з необхідністю відновлення документа на своє авто і поцікавився у мене, як же отримати дублікат? З аналогічним запитанням я звернувся до юриста, щоб пролити світло на такі темну для мене область. І ось, що вдалося дізнатися.

Як відомо, процедура відновлення техпаспорта в цьому році трохи спростилася. До прикладу, якщо техпаспорт на ТЗ, яке особа отримує у спадок, був загублений, то ДАІ буде знімати з обліку подібний транспорт тільки лише на підставі дарчим. Раніше ж необхідно було відновлювати свідоцтво про реєстрацію.

Отже, для того щоб зробити дублікат техпаспорта, потрібно написати заяву про те, що у вас з тієї чи іншої причини відсутній оригінал документа. Потім слідує звернення в районне ДАІ, де на реєстраційній картці поставлять штамп про те, що втрачений техпаспорт знаходиться не в ДАІ. Потім ви оплачуєте квитанції на загальну суму від 300 до 350 грн. і отримуєте копію картки зі всією інформацією про автомобіль.

Із заявою, копією реєстраційної картки та квитанціями про оплату необхідно відвідати експерта МРЕВ, пред'явивши йому автомобіль. Для цього потрібно написати заяву на огляд автомобіля експертом. Він звіряє документи з авто, робить резолюцію на реєстраційній картці, після чого ви отримуєте свідоцтво про те, що цей автомобіль дійсно належить вам і не числиться в угоні.

Потім на всіх документах, включаючи це свідчення, експерт і інспектор ДАІ повинні проставити печатки та підпису. Всі ці документи необхідно надати в МРЕВ не пізніше, ніж через 10 днів. І незабаром, пред'явивши паспорт громадянина України, ви отримаєте постійний техпаспорт на автомобіль. До речі, менше року тому ще вдавалося тимчасові документи, і тільки по закінченню трьох місяців можна було отримати постійні.

відновити, авто, техпаспорт
Оціни пораду →
Переглядів: 8614
Рейтинг: 4.2/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ