АвторизаціяРеклама

» » » Не дайте автокрадіям жодного шансу пошити Вас у дурні

Не дайте автокрадіям жодного шансу пошити Вас у дурні

Не дайте автокрадіям жодного шансу пошити Вас у дурні В оперативних зведеннях почастішали згадки про крадіжки із салонів автомобілів. Аналіз свідчить, що викрадення автомагнітол, акумуляторів, коліс та власних речей водіїв стається, у більшості випадків, коли автомобілі залишаються без належного нагляду. В деякій мірі на це впливає й байдужість власників транспорту. Адже навіть і ті, хто має кооперативні або приватні гаражі, залишають автомобілі на ніч біля під’їздів будинків чи просто поряд зі своїм подвір’ям. А громадяни, які зупинилися біля базару або ж магазину, так поспішають за покупкою, що можуть забути замкнути рульове колесо, двері машини, а то й не витягнути ключів із замка запалення.

Так, власник машини «Опель», перебуваючи на відпочинку в одному із садових товариств с. Вишеньки, виявив відсутність на своєму залізному коні одного колеса. У гр. У., 1963 р.н., біля гіпермаркету «Фоззі» з авто «Рено» було викрадено барсетку. З’ясувалося, що поцупив її 25-річний киянин. Мешканець с. Чубинське також виявив відсутність у салоні барсетки. Як з’ясувалося, зловмисник розбив вікно автівки та викрав речі. Його було спіймано і доставлено до міліції, де він дав свідчення про свої нічні пригоди.

А з машини бориспільки, що знаходилася біля будинку потерпілої, невідомі шляхом злому замка на дверях викрали аудіоапаратуру. Як встановили працівники міліції, до автомобільної крадіжки причетний 16-річний місцевий юнак, учень однієї зі шкіл міста.

Тож якщо ви хочете мати в автомобілі автомагнітолу, то встановіть таку, яку можна виймати у разі потреби. Ні в якому разі не залишайте в салоні цінні речі та документи, на які можуть спокуситися зловмисники.

Завжди виймайте ключ запалення — навіть коли відлучаєтеся на хвилинку; не забувайте зачиняти вікна, замикати двері і вмикати сигналізацію на повну гучність. Вельми складно злодіям подолати сигналізацію з інфрачервоним управлінням, для боротьби з якою крадіям доводиться возити з собою спеціальну апаратуру.

Тримайте свій автомобіль там, де є всі засоби безпеки, освітлення, встановлено надійні замки на гаражі. Відносно спокійними ви можете бути лише тоді, коли авто знаходиться на стоянці, що охороняється. Отже, ніколи не залишайте свого залізного коня без нагляду.

авто, автокрадій
Оціни пораду →
Переглядів: 1888
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ