АвторизаціяРеклама

» » Звернення до громади міста Борисполя з нагоди проведення двомісячника благоустрою

Звернення до громади міста Борисполя з нагоди проведення двомісячника благоустрою

Новини Борисполя

Звернення до громади міста Борисполя з нагоди проведення двомісячника благоустрою Традиційно навесні кожного року в місті Борисполі проводиться двомісячник благоустрою, санітарного очищення та озеленення. Варто зауважити, що благоустрій нашого міста – справа цілорічна, але саме в ці дні, з настанням весни, хочеться, щоб кожен його житель доклав рук і допоміг пробудитися місту від зими і розквітнути разом із природою. Всією громадою ми маємо подбати про покращення стану навколишнього природного середовища, створення нових зелених насаджень, очищення вулиць, скверів, зелених зон, міського парку культури та відпочинку, берегів водойм від сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку.

Особливо хочу звернутися до жителів приватного сектору: ваша оселя – це ваше обличчя, комунальні підприємства не зможуть навести там лад. Усі ми знаємо, яку небезпеку несуть продукти неповного розкладу твердих побутових відходів. При висиханні вони утворюють насичений забруднювачами та мікроорганізмами пил. Тож власникам садиб варто подбати про власне здоров’я та здоров’я своїх рідних й укласти договори з КП «ВУКГ» про надання послуги з вивезення побутових відходів, вартість якої становить усього 16,98 гривень на місяць з кожного двору, включаючи ПДВ.

Так само закликаю молодь проявити небайдужість, адже саме школярі, студентство споконвіку були рушійною і могутньою силою у здійснення нових звершень та ідей — їм на цій землі жити.

Громадяни, які будуть порушувати законодавство в питанні благоустрою будуть притягуватись до адміністративної відповідальності у відповідності до ст. 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні порушення, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усі ми є свідками того, скільки на сьогодні на вулицях Борисполя безпритульних тварин, що також створює певні проблеми, як для жителів міста, так і для самих тварин, які часто потерпають від холоду, голоду та жорстокого поводження. На виконання Закону України «Про захист тварин від жорсткого поводження» та в рамках місцевої Програми контролю утримання та розмноження домашніх і безпритульних тварин у м. Борисполі на 2012-2018 роки заплановано провести по місту облік тварин (котів, собак), що знаходяться у власності господарів. Виконавчий комітет просить долучитися до цієї справи вуличні й будинкові комітети.

Детальну інформацію та форми для обліку можна отримати у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (каб. 215, тел. 6-07-44) або у голови ГО Бориспільського міського осередку екологічної ліги Ірини Гах за телефоном 063-722-62-43.

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради закликає жителів Бориспільщини взяти активну участь у проведенні заходів з озеленення та благоустрою з 9 березня по 9 травня 2016 року. Зробімо все, аби краєвиди Бориспільщини тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки могли насолоджуватися неповторною красою й унікальністю рідного краю.

Міський голова Анатолій ФЕДОРЧУК

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, благоустройство, борисполь, Благоустрій, субботник
Оціни новину →
Переглядів: 1484
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1 Спам
місяць вже пройшов, а за двомісячник благоустрою ніхто й не чув...
avatar

Новини за темою