АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Події в Борисполі
  4. »
  5. Зробити світ кращим

Зробити світ кращим

Події в Борисполі

У Бориспільському історичному музеї триває виставка молодої місцевої художниці Ірини Хромишин. Інкрустації із соломки і живопис привертають поєднанням реалізму і авангарду, творча уява майстра поєднує казкові елементи з красою природи.
Ірина малювала ще з дитячого садка. Брала участь у різноманітних районних та всеукраїнських конкурсах, здобувала перемоги, і вже із 16 років юна художниця почала заробляти перші гроші за свою роботу. Талант, який успадкувала від рідних, Ірина Анатоліївна передала двом своїм маленьким діткам, які також чудово малюють, роблять саморобки. Своїм наставником Ірина вважає Наталію Петрівну Федорову, вчительку хімії, надзвичайно творчу людину. Саме вона зуміла зацікавити, дала поштовх 15-річній дівчині займатися мистецтвом. Сьогодні художниця вже має своїх вихованців, роботи яких також виставлені у музеї. Навчаються у Ірини Анатоліївни не тільки діти, але й молоді люди, які вперше беруть пензля до рук після двадцяти років. Бо головне, переконує майстриня, мати велике бажання, тоді розкриється і розвинеться талант.

Творчість Ірини Хромишин багатогранна за тематикою і мистецькими витворами. Численні відтінки різних сортів соломки злакових культур, які використовує Ірина Анатоліївна у своїх картинах, передають колоритні пейзажі і сюжети з українського села, створюють чудову світлову гаму на квіткових композиціях.
Не менш цікаві і картини, виконані олійними фарбами, аквареллю, гуашшю і олівцем. Це і пейзажі, і натюрморти, і портрети. Художниця майстерно передає на полотні квіти і море, українське село і красу жінки. «Кожна картина відображає різні періоди мого життя, у кожній роботі є частинка мене,» — говорить художниця.

Усі роботи Ірини оригінальні, мають цікаві композиції, несуть позитивну енергетику. Тож біля кожної картини мимоволі зупиняєшся на певний час, аби осягнути глибокий зміст.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
музей, Бориспіль, виставка, художниця, культура
Оціни новину →
Переглядів: 1329
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою