АвторизаціяРеклама

» » Знову пожежа забрала життя

Знову пожежа забрала життя

Інциденти

Знову пожежа забрала життя Пожежа ніколи не зважала ні на пору року, ні на час доби. Так, опівночі 22 березня цього року в с. Велика Димерка Броварського району на вул. Андрія Зеленого спалахнув приватний житловий будинок. Полум’я з чорними клубами диму почало свою брудну справу з кімнати, де відпочивав власник оселі громадянин С., 1936 року народження. Він міцно спав і про те, що саме цієї страшної ночі станеться коротке замикання електропроводки, навіть не уявляв.

У сусідній кімнаті будинку відпочивали донька господаря та двоє внуків. Саме вони й відчули жахливий сморід диму та гарячі язики вогню. З палаючого будинку донька та один з внуків вибралися через вхідні двері, що вже були охоплені полум’ям. Вони отримали опіки обличчя та рук. Інша ж внучка власника оселі вибралася з будинку через вікно, яке ще не встиг огорнути вогонь. А от власник будинку, отруївшись чадним димом, загинув ще до приїзду пожежників.

Будинок, що згорів, був дерев’яний, обкладений цеглою. Дуже дорогу ціну заплатив за стару електропроводку її, тепер уже покійний, господар.

Галина Литовченко

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1046
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою