АвторизаціяРеклама

» » Знак поставили та й забули

Знак поставили та й забули

Новини у Борисполі

Дорожній знак, що регламентує обмеження швидкості до 40 км/год., поставили на в’їзді до Борисполя з боку села Глибоке, здається, більше 2 років тому. На жодному іншому в’їзді до міста такого обмеження не передбачено. Там водії мають керуватися пунктом Правил дорожнього руху, який обмежує швидкість в населених пунктах до 60 км/год. На той час була необхідність їздити вулицею Котовського не більше 40 км/год., адже дорога була вся у вибоїнах. Відтоді дорогу відремонтували, а знак так і залишився... Не дивно, що на тій дорозі дуже часто чергують патрулі ДАІ із радаром, «виловлюють» водіїв, які їдуть зі швидкістю трохи більше 60 км/год.

Днями їхала зі знайомими з Воронькова до Борисполя. Був пізній вечір, водій вів машину обережно, навіть між населеними пунктами їхав не швидше 70 км/год. А коли заїхав у місто, його зупинили і виписали протокол за перевищення швидкості... до 64 км/год.

— Чи є сьогодні необхідність такого обмеження швидкості на вулиці Котовського? — запитала у начальника управління житлово-комунального господарства міста Володимира Івановича Аврамчука. До речі, він сам водій і теж досить часто їздить тією дорогою.

— Такої необхідності уже не існує. Якщо по Київському Шляху, центральній вулиці Борисполя, дозволена швидкість до 60 км/год., то на якісній дорозі на в’їзді до міста не варто обмежувати швидкість і давати привід використовувати нестандартну ситуацію. Встановлення дорожніх знаків знаходиться у компетенції міської влади і, думаю, найближчими днями ми той знак приберемо.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 843
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою