ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Злочинця, який переховувався від міліції 2 роки, схопили в Броварах

Злочинця, який переховувався від міліції 2 роки, схопили в Броварах

Происшествия

Злочинця, який переховувався від міліції 2 роки, схопили в Броварах Жителю міста Маріуполь, який наніс літньому чоловіку тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть, вдавалось 2 роки переховуватись від суду та слідства.

Чоловік переїздив з одного міста України до іншого, навіть встиг виїхати закордон і знову повернутись на Батьківщину. Він усіляко намагався втекти від правосуддя, однак маріупольські слідчі все ж таки вистежили втікача та доставили прямо на лаву підсудних.

У 2006 році між ним та літнім сусідом виник конфлікт, в ході якого він штовхнув старого. Той впав та отримав дуже тяжку травму, від якої згодом і помер.

Тоді підозрюваного затримали одразу, пред`явили звинувачення та передали кримінальну справу до суду. Слухання по цій справі тривали декілька років. Підсудний знаходився на підписці про невиїзд та добросовісно відвідував засідання. Проте перед оголошенням вироку хлопець щез.

„Нами було встановлено, що він втік з міста та переховується в іншій області. Він так часто змінював своє місцезнаходження, що вийти на нього не було можливості”, - розповів виконуючий обов’язки начальника сектору з розкриття тяжких злочинів проти особистості ОУР Маріупольського ГУ Дмитро Логвиненко. Нещодавно міліціонери отримали нову інформацію щодо розшукуваного. До проведення операції по затриманню ретельно підготувались і виїхали у відрядження до Києва. Для того, щоб зловмиснику не вдалось втекти від правоохоронців, створили групу захвату, до якої входили найдосвідченіші працівники кримінального розшуку та спецпідрозділу „Беркут”. Недалеко від столиці, в Броварах, в гуртожитку одного промислового підприємства проживав злочинець разом із сім`єю. Там він і був затриманий.

Для 25-річного втікача поява правоохоронців стала повною несподіванкою. Він застосовував всі засоби конспірації та був впевнений, що тут його не знайдуть.

Зараз житель Маріуполя знову на лаві підсудних. У прес-службі міліції заявили, що хлопець зізнався, що збирався звернутися в правоохоронні органи, але якнайдовше відтягував цей момент.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
затримання, поліція, бровари
Оцени новость →
Просмотров: 757
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме