АвторизаціяРеклама

» » Жителька села Головурів зайняла третє місце на патріотичному пісенному фестивалі

Жителька села Головурів зайняла третє місце на патріотичному пісенному фестивалі

Новини з району

Жителька села Головурів зайняла третє місце на патріотичному пісенному фестивалі У Сквирському районі, а саме в селі Шамраївка, що на Київщині 6 та 7 вересня відбувся П’ятий Відкритий молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Шамраївські зорі". До участі допускались сольні виконавці у двох категоріях: 14-18 років та 19-25. Серед інших і представники Бориспільсщини. Про це повідомляє Бориспільський районний будинок культури.

На фестивалі-конкурсі свій талант і майстерність виконання гідно проявила жителька села Головурів Наталія Пасько. Вона зайняла III місце в старшій віковій групі.

Гран-прі "Шамраївські зорі" – 2019 отримала конкурсантка з міста Біла Церква Катерина Манузіна.

Володарями І премії стали Вікторія Бляхарчук (м. Луцьк, Волинська обл.), Лілія Роденко (с. Новомихайлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.), Володимир Поплавський (с. Високе, Тетіївський р-н, Київська обл.) та Світлана Хандожинська (м. Сквира, Київська обл.).

Володарями ІІ премії стали Марія Зінченко (смт Рокитне, Київська обл.), Наталія Куманська (с. Шамраївка, Сквирський р-н, Київська обл.), Анастасія Марченко та Едвіна Стороженко (с. Великополовецьке, Сквирський р-н, Київська обл.).

Володар ІІІ преміїЮлія Рябоненко (смт. Рокитне, Київська обл.).

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
перемогла, Бориспільський, співачка, Район
Оціни новину →
Переглядів: 754
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новости по теме