АвторизаціяРеклама

» » Жінка вбилася в «БОРИСПОЛІ»

Жінка вбилася в «БОРИСПОЛІ»

Кримінал в Борисполі

Жінка вбилася в «БОРИСПОЛІ» Ця інформація потрапила в поле зору ЗМІ з деяким запізненням і нині активно обговорюється на інтернет-форумах. Цей випадок називають фактичним вбивством. Люди обурюються, як таке могло трапитись в аеропорту, який менше як за півроку почне приймати десятки тисяч футбольних уболівальників.

За свідченням чоловіка жертви, він із 49-річною дружиною Ружаною повертався з відпочинку в Єгипті. У Борисполі погода була дуже кепською. На середині трапу жінка послизнулася і, пролетівши кілька метрів східцями вниз, вдарилася об асфальт.

Співробітник аеропорту викликав чергового лікаря, хоча потрібна була швидка. Але цим машинам в’їзд на перон заборонено. Лікар з’явився за півгодини. І тут почалося щось жахливо-бюрократичне. Нош не виявилося, і тому смертельно травмовану жінку, яка знепритомніла, потягли до турнікетів на паспортний контроль. Там теж не дуже поспішали, бо треба було поставити печатку — хвилин з десять оформляли документи біля стійки. Врешті-решт викликали швидку, тільки чомусь не бориспільську, а київську, яку чекали ще півгодини. У лікарні, дізнавшись, що падіння сталося дві години тому, вжахнулись: де ж ви були раніше? Хоча відповідь була очевидною: виконували «інструкцію» і проходили процедуру паспортного контролю. Жінку поклали на операційний стіл. Але через чотири дні вона померла. У висновках патологоанатома написано: «смерть настала внаслідок черепно-мозкової травми». У жінки були перелом основи черепа, велика кількість гематом.

Через деякий час, оговтавшись, чоловік загиблої звернувся до прокуратури, і та почала проводити перевірку. Журналістам у прес-службі аеропорту повідали дещо відмінну власну версію. Причиною нещастя, мовляв, стала необережність пасажирки, бо та спускалася по трапу на високих підборах.

У «Борисполі» нема процедур, які звільняють від проходження паспортного контролю, і якби пасажирка не пройшла той контроль, то порушила б Закон України «Про перетин паспортного контролю».

Автор: Володимир БІЛКЕЙ

ДЖерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, вбивство, новини, аеропорт
Оціни новину →
Переглядів: 1482
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar

Новости по теме