ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Зеленський відчитав Бориспільського голову за жахливий стан районної лікарні (+ відео)

Зеленський відчитав Бориспільського голову за жахливий стан районної лікарні (+ відео)

Новости в Борисполе

Зеленський відчитав Бориспільського голову за жахливий стан районної лікарні (+ відео) У середу, 10 липня, під час брифінгу у рамках робочого візиту до Борисполя, у приміщенні Бориспільської міської ради, Президент Володимир Зеленський відчитав голову Бориспільської міської ради за жахливий стан Бориспільської ЦРЛ яка є комунальною власністью районної ради.

За словами Зеленського, у голови Бориспільської міської ради Федорчука є рік на будівництво нової лікарні, у поганому випадку він зніме голову із займаної посади.

Читайте також, Президент побывал в Бориспольской центральной районной больнице и пообщался с людьми

Незважаючи на палку перепалку між Президентом і міським головою щодо стану лікарні, голова районної адміністрації Туренко, спокійно доповів про фінансування лікарні за рахунок районного бюджету. І наголосив, що новий корпус лікарні не зможе швидко побудуватися з розрахунку виділення коштів лише з району.

Цікаво, що Бориспільська ЦРЛ юридично належить району, але у Президента чомусь жодного питання не виникло до голови Бориспілької районної державної адміністрації Туренка, всі питання він адресував міському голові Федорчуку.

Читайте також, во время брифинга Зеленський вигнал из зала секретаря Бориспольского горсовета Годунка за криминальное прошлое (+ видео)

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
зеленський, Федорчук, лікарня, туренко, Бориспіль, ЦРЛ
Оцени новость →
Просмотров: 871
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме