АвторизаціяРеклама

» » Зеленський відчитав Бориспільського голову за жахливий стан районної лікарні (+ відео)

Зеленський відчитав Бориспільського голову за жахливий стан районної лікарні (+ відео)

Новини у Борисполі

Зеленський відчитав Бориспільського голову за жахливий стан районної лікарні (+ відео) У середу, 10 липня, під час брифінгу у рамках робочого візиту до Борисполя, у приміщенні Бориспільської міської ради, Президент Володимир Зеленський відчитав голову Бориспільської міської ради за жахливий стан Бориспільської ЦРЛ яка є комунальною власністью районної ради.

За словами Зеленського, у голови Бориспільської міської ради Федорчука є рік на будівництво нової лікарні, у поганому випадку він зніме голову із займаної посади.

Читайте також, Президент побывал в Бориспольской центральной районной больнице и пообщался с людьми

Незважаючи на палку перепалку між Президентом і міським головою щодо стану лікарні, голова районної адміністрації Туренко, спокійно доповів про фінансування лікарні за рахунок районного бюджету. І наголосив, що новий корпус лікарні не зможе швидко побудуватися з розрахунку виділення коштів лише з району.

Цікаво, що Бориспільська ЦРЛ юридично належить району, але у Президента чомусь жодного питання не виникло до голови Бориспілької районної державної адміністрації Туренка, всі питання він адресував міському голові Федорчуку.

Читайте також, во время брифинга Зеленський вигнал из зала секретаря Бориспольского горсовета Годунка за криминальное прошлое (+ видео)

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
зеленський, Федорчук, лікарня, туренко, Бориспіль, ЦРЛ
Оціни новину →
Переглядів: 917
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме