АвторизаціяРеклама

» » Завтра у Борисполі відбудеться міжрайона ярмарка вакансій та професій «Будуємо кар’єру разом»

Завтра у Борисполі відбудеться міжрайона ярмарка вакансій та професій «Будуємо кар’єру разом»

Події в Борисполі

Завтра у Борисполі відбудеться міжрайона ярмарка вакансій та професій «Будуємо кар’єру разом» На виконання соціальних ініціатив Президента України Київською обласною державною адміністрацією ініційовано проведення міжрайонного ярмарку вакансій та професій «Будуємо кар’єру разом». Захід відбудеться 19 жовтня 2012 року 0 12-й годині в Бориспільському культурно-розважальному комплексі «Бархат».

Під час проведення ярмарку усі охочі зможуть ознайомитися з сучасним ринком праці, отримати консультації з питань працевлаштування, здійснити пошук роботи та пройти співбесіду з роботодавцем, дізнатись про сучасні вимоги роботодавців до спеціалістів, ознайомитись з актуальними професіями на ринку праці та навчальними закладами а також отримати індивідуальні профорієнтаційні консультації та поради з техніки пошуку роботи.

Ярмарок вакансій – це спеціалізований захід, де роботодавці та студенти/випускники мають можливість зустрітися один з одним. Роботодавці презентують свої компанії, наявні вакансії, програми стажувань або молодіжні програми набору, формують у відвідувачів бренд роботодавця. Студенти/випускники мають змогу вручити своє резюме, дізнатися про вимоги до кандидатів, записатися на співбесіду. Вже традиційно на Ярмарку вакансій студенти та всі охочі мають змогу прослухати освітні лекції з питань працевлаштування, ринку праці та інших актуальних тем.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
кар’єру, ярмарка, завтра, відбудеться, Борисполі, «Будуємо, вакансій, разом», професій, міжрайона
Оціни новину →
Переглядів: 1701
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою