АвторизаціяРеклама

» » Завершився чемпіонат Борисполя з волейболу 2011 року

Завершився чемпіонат Борисполя з волейболу 2011 року

Новини у Борисполі

Завершився чемпіонат Борисполя з волейболу 2011 року 18 березня у м. Борисполі в спортивному ігровому залі Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи завершився чемпіонат міста з волейболу 2011 року серед жіночих команд організацій, установ, аматорських спортивних клубів, у якому взяло участь 6 волейбольних жіночих команд нашого міста.

У результаті запеклої спортивної боротьбі вольову перемогу над студентською збірною одержали волейболісти молодіжної збірної команди м. Борисполя. У боротьбі за бронзову нагороду команда аматорського волейбольного клубу «Фани волейболу» поступилися жіночій збірній ДП МА«Бориспіль».

Серед чоловічих команд перемогу святкувала волейбольна студентська збірна м. Борисполя, яка переграла команду ветеранів.

У матчі за бронзові нагороди чемпіонату волейболісти ДМА «Бориспіль» таки переграли аматорський волейбольний клуб «Сокіл» з трьох партій.

Змагання організували та провели Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення спільно з працівниками ДЮСШ, управління освіти і науки Бориспільської міської ради.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, чемпіонат міста, волейбол, спорт
Оціни новину →
Переглядів: 866
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою