АвторизаціяРеклама

» » Засуджених Бориспільської колонії примусово залучали до праці

Засуджених Бориспільської колонії примусово залучали до праці

Новини Борисполя

Засуджених Бориспільської колонії примусово залучали до праці Прокурори прокуратури Київської області перевірили ДУ «Бориспільська виправна колонія (№ 119)», що знаходиться в селі Мартусівка Бориспільського району. Як результат, були виявлені грубі порушення в роботі працівників колонії. Адже відповідальні особи допустили порушення залучаючи засуджених до праці.

Зокрема, працівники медичної частини №119 використовували засуджених для прибирання та обслуговування медчастини. При цьому з ними не були укладені договори. Як наслідок, зарплату засудженим не нараховували. А це є порушенням вимог статті 118 Кримінально-виконавчого кодексу України.

Зважаючи на виявлений протиправний факт, Бориспільською прокуратурою внесені відомості до ЄРДР, передбаченого ч. 1 ст. 172 КК України (порушення законодавства про працю).

Триває досудове розслідування, яке допоможе виявити як відповідальних за цей злочин, так і те чи робилося це навмисно, чи через непрофесійність працівників Бориспільської виправної колонії.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 141
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою