АвторизаціяРеклама

» » Заходи передбачені на святі «Випускник-2016» у Борисполі

Заходи передбачені на святі «Випускник-2016» у Борисполі

Новини у Борисполі

Заходи передбачені на святі «Випускник-2016» у Борисполі Не за горами закінчення навчального року. Деякі учні готуються до канікул, деякі до іспитів, лише випускники готуються до участі в останньому грандіозному святі свого шкільного життя – ОСТАННЬОМУ ДЗВОНИКУ і традиційній УРОЧИСТІЙ ХОДІ центральною вулицею міста. Паралельно з випускниками до цього дійства готуються і в міській раді, де все планується та організовується.

Нам потрапив до рук план заходів, які проведуть під час свята «Випускник-2016» у Борисполі. Коротко проінформуємо про них. Але зважайте, можливі незначні зміни в програмі (так часто трапляється), тому не сильно на них розраховуйте. До 23 травня 2016 року мають підготувати сіті-лайт та виготовити афіші з програмою міського свята «Випускник-2016». Отже, програма заходів на випускний 2016 у Борисполі.

У суботу 28 травня 2016 року з 13:00 до 15:00 в актовій залі міської ради відбудеться урочистий прийом випускників-медалістів міським головою Анатолієм Федорчуком. Крім іншого, на прийомі мають вручити Подяки міського голови батькам випускників-медалістів.

Із 15:00 до 17:00 в школах міста випускникам 11 класів урочисто вручатимуть атестати.

Святковою ходою випускники мають рушити о 18:30. Супроводжувати колону буде муніципальний оркестр. Збір випускників традиційно – біля пам’ятника Героя Небесної Сотні. Звідти, вулицею з однойменною назвою, всі вирушать у напрямку вулиці Київський Шлях. Дійшовши перехрестя, повернуть біля будівлі «Укртелекому» ліворуч і пройдуться центральною частиною міста в напрямку стадіону «Колос».

По дорозі найкращі учні мають покласти квіти до памֹятника Героям Небесної Сотні, бюсту П.П. Чубинського, пам’ятних знаків Т.Г. Шевченку та воїнам-інтернаціоналістам, Меморіалу Слави.

На період святкової ходи з 17:30 до 18:00 буде перекрита вул. Героїв Небесної Сотні, а з 18:15 до 19:15 Котляревського, Київський Шлях, 1 Травня.

Передбачено, що з 12:00 до 18:30 лунатиме святкове озвучення вулиці Київський Шлях та тематична трансляція на світодіодному екрані на центральній площі міста. Весь захід фотографуватимуть та зніматимуть на відео. Місцевим ЗМІ рекомендовано висвітлити цю подію в газетах і на телебаченні.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
випускний, Бориспіль, выпускной, школярі, школьники
Оціни новину →
Переглядів: 2071
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar
1
1
каждый год одно и тоже ....неужели молодёжь не может чего то себе креативненького придумать Жаль. 21 век за окном....
avatar

Новини за темою