АвторизаціяРеклама

» » Заходи, які пройдуть на Бориспільщині в першій половині червня 2021 року (+афіши)

Заходи, які пройдуть на Бориспільщині в першій половині червня 2021 року (+афіши)

Події в Борисполі

Заходи, які пройдуть на Бориспільщині в першій половині червня 2021 року (+афіши) Як стало відомо ЦеБориспіль, у першій половині червня на Бориспільщині пройде ряд заходів. Тому, хто знудився на карантинах та скучив за спілкуванням, запрошуємо ознайомитися з афішею подій. Швидше за все скрізь будуть дотримуватися заходів безпеки, тож краще взяти з собою захисну маску та дотримуватися безпечної дистанції. Все ж таки, коронавірус досі не подолали.

Субота, 5 червня 2021 року, 17:00
У селі Мирне Бориспільського району відбудеться "Кіно просто неба". Його проведуть на сільському стадіону. Всі, хто прийде на кінопоказ, зможуть переглянути дві стрічки українського виробництва. Це "Мої думки тихі" (українська трагікомедія українського режисера Антоніо Лукіча) та "Пекельна хоругва, або Різдво Козацьке" (український художній фільм-казка режисера Міши Кострова. Сценарій до фільму базується на казці Сашка Лірника "Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід".
ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Субота, 5 червня 2021 року, 12:00
Цього дня у Борисполі проведуть захід під назвою "День вуличної музики 2021". Всіх, хто хоче послухати музику, співи та інше, запрошують на Європейську площу (центр Борисполя, біля міської ради).

Субота, 12 червня 2021 року, 10:00
У Борисполі, в парку культури та відпочинку пройде спортивне свято: "Олімпійський день 2021". "Заряджатися спортом" приїдуть команди практично всіх ОТГ Київської області.

Субота/неділя, 12-13 червня 2021 року, 08:00 – 19:00
У місті Борисполі пройде четвертий етап Чемпіонату України зі слалому 2021 та Національна серія "United Slalom & Gymkhana Series".
12 червня (субота) – слалом, 13 червня (неділя) - джимхана
За першість у своїх класах змагатимуться початківці та професіонали з усіх куточків України.

Місце зустрічі: https://cutt.ly/Jnfb0rs


Запрошуємо всіх відвідати згадані заходи та відпочити тілом і душею.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
заходи, Відпочинок, афіша, Бориспіль, Район, події
Оціни новину →
Переглядів: 539
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою