АвторизаціяРеклама

» » За крок до смерті

За крок до смерті

Новини Борисполя

За крок до смерті Про них усі знають, усе розуміють, але мовчать! Наркоманія — хвороба, яка калічить людину, вбиває її і шансів на виживання майже не дає. Найбільше від цього страждають ті, хто перебуває поруч або випадково опинилися на шляху у наркомана. Ми не народжуємося залежними від наркотиків. Залежність приходить згодом, коли пробуєш уперше. Зупинитися можуть одиниці, для всіх інших — домовина й дерев’яний хрест.

Наприклад, доросла людина навряд чи зважиться зробити перший крок до наркотичної ями. Вона не тільки розуміє, чим усе скінчиться, але й на дух не переносить усе, що стосується наркотиків.

Інша справа — діти і молодь. Невгамовне бажання спробувати все і вся, якнайшвидше відчути доросле життя, стати не гіршим за інших — штовхає дітей в обійми до наркотиків. Серед молодого покоління побутує хибна думка: «Спробую наркотик лише раз — і на цьому кінець, більше не буду». Це найбільша помилка. Можна навіть сказати ціною в життя.

Ми, дорослі, знаємо про це й мовчимо. Мабуть дуримо себе та сподіваємося, що наркотики оминуть наші сім’ї. Віримо, що наші діти не зроблять фатального кроку. Ці сподівання й вірування перетворюють нас у мовчазних ідолів, які керуються у житті одним правилом – моя хата скраю.

Натомість, звинувачуючи себе в бездіяльності, забуваємо про мовчання виконавчої влади. До речі, воно за змістом нагадує спробу зробити вигляд, ніби хвороби під назвою наркотики у Борисполі не існує. На фоні організації виконкомом безкінечних святкувань і концертів з приводу і без проблемі наркотиків у нашому місті увагу взагалі не приділяють. Ніяких цільових програм, виступів фахівців, психологів... Жодного масового заходу! Враження таке, що керівництво міста діє за відомим принципом: вберегти молодь від наркотиків — справа самої молоді та їх батьків, тільки не влади. Сумно, але факт.

Мовчати далі не можна. Сидіти й нічого не робити — теж. Ми повинні пояснювати кожному, що спробувавши вперше наркотичні засоби, людина робить перший крок до власної загибелі. Якщо міська влада бездіяльна, то ми разом мовчати не будемо. Зупинимо біду й цим врятуємо наших дітей! Я не буду мовчати.

А ви хіба будете?

Таня Маркова

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, наркомани
Оціни новину →
Переглядів: 995
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою