ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » За бориспільцями слідкує 15 відеокамер цілодобово

За бориспільцями слідкує 15 відеокамер цілодобово

Новости в Борисполе

«Вас знімає прихована камера!» – фраза із відомого шоу віднедавна стосується кожного, хто живе чи гостює в Борисполі. Мерія профінансувала встановлення 15 камер відеонагляду на проблемних перехрестях доріг та людних місцях дозвілля.

Невсипущих 15 камер фіксуватимуть і передаватимуть інформацію на великий екран, встановлений у черговій частині Бориспільського райвідділу міліції. Мерія виступила як автором ідеї, так і єдиним платником – на обладнання витрачено із міської казни близько 200 тисяч гривень. Про це повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук. Зараз 5 камер уже працюють, ще 10 будуть встановлені до кінця тижня. Місця їх дислокації ніхто не приховує. Це зокрема низка перехресть головної вулиці міста Київський Шлях із суміжними -— Дзержинського, Червоноармійської, Головатого, Лютневої; зніматиме недрімаюча «точка» біля пішохідного переходу навпроти парку; фіксуватимуться події на площі перед міськрадою та біля фонтану, перед супермаркетом «Сільпо», на головних паркових алеях тощо. Владна верхівка Борисполя очікує від запровадженої новації зменшення протиправних дій на території міста, покращання громадського порядку в нічний час. До того ж, відеоінформація певний час зберігатиметься і може використовуватися працівниками ДАІ та міліції у спірних ситуаціях. Прогнозується розширення відеомережі за рахунок коштів підприємців, які вже висловили бажання встановити «відеоточки» біля своїх підприємств.

Ідея запровадження відеонагляду широко обговорювалася ще торік, але втілилася в життя лише у травні 2012 року. Й досі є місце невдоволення окремих городян, які вважають відеонагляд на вулицях втручанням у їхнє приватне життя, забуваючи, що давно не помічають такого обладнання у магазинах, торгово-розважальних комплексах, садках і школах. Тож усміхайтеся, бориспільці, за вами слідкують поки 15 відеокамер.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
відеокамери, Бориспіль, мешканці
Оцени новость →
Просмотров: 864
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме