ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » З понеділка у Борисполі пройде Тиждень духовності і культури (+ програма заходів)

З понеділка у Борисполі пройде Тиждень духовності і культури (+ програма заходів)

События в Борисполе

З понеділка у Борисполі пройде Тиждень духовності і культури (+ програма заходів) З понеділка 22 по неділю 28 липня у місті Бориспіль проходитиме Тиждень духовності і культури. Міські заходи відбудуться з нагоди Дня Хрещення Київської Русі-України та вшанування пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги.

Програма міських заходів:

22 липня 10:00 - (кім.305 виконавчого комітету міської ради)
Офіційне відкриття Тижня духовності і культури з нагоди відзначення Дня Хрещення Київської Русі-України та вшанування пам’яті рівноапостольної княгині Ольги.

23 липня 11:00 - (Міська центральна бібліотека, вул. Європейська, 6)
- презентація історичнї картини художника А.Орльонова "Україна: початок великого шляху (Княгиня Ольна із онуком Володимиром проводжають у військовий похід князя Святослава. 964 рік)" та історичних картин, присвячених засновникам міста Києва.
- презентація історичної шеститомної енциклопедії "Україна: хронологія розвитку. З давніх часів і до 2010 року." Унікальне видання, створене в рамках проекту "Україна: історія великого народу" та книг з історії України англійською мовою, за авторством докторів історичних наук М.Відейка та В.Горобця.
- презентація двотомника "Україна: поезія тисячоліть" за авторством лауреата Шевченківської премії 2015 року Юрія Буряка.

24 линя - (актова зала Бориспільської міської ради)
10:00 - Всеукраїнська науково-практична конференція "Духовність - шлях до майбутнього".
14:00 - презентація проектів про красу, духовність та мистецтво успішних жінок: Діанни Гольде, Ірини Оськіної, Лілії Олійник, Наталії Каплун та Марини Кінах.

27 липня - (Європейська площа міста)
15:00 - Фестиваль на честь князя Бориса

28 липня - (вул. Головатого)
11:30 - урочистий молобень за Україну біля пам'ятника Великому князю Київському Володимирові спільно з релігійними конфесіями і покладання квітів.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
культура, вшанування, Бориспіль, свято
Оцени новость →
Просмотров: 187
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме