ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » З гірким присмаком

З гірким присмаком

Новости в Борисполе

Доведені до відчаю люди на початку лютого звернулися по допомогу до депутата Ю.С. Федуна. На першій зустрічі було домовлено, що за місяць буде зібрана вся інформація щодо ситуації з цими будинками та розроблені певні заходи для вирішення проблеми. З’ясувалося, що постійне залиття прибудинкових територій пов’язано з тим, що поруч знаходиться ВАТ «АТАСС-Бориспіль». У підприємства взагалі немає ливнівки, тому вся вода звідти стікає до будинків.

Ситуація погіршилась після будівництва готельного комплексу «Лігена» та автомийки, яка належить «Автопостач». На думку Юрія Федуна, виконавча влада міста незаконно прийняла в експлуатацію споруди вищеназваних організацій. Депутат з’ясував, що вони не виконали технічні умови: потрібно було побудували власну мережу з відводу стоків і підключитися до міської каналізації. Натомість відбулося підключення до житлових будинків. Це призвело до перевантаження систем водовідведення. Як наслідок, тепер у підвалах постійно стоїть вода.

Не меншу тривогу викликає стан будинку №52. В тих місцях, де вода стікає з даху, у відмостках утворились провали. Внаслідок цього фундамент почав просідати, а на верхніх поверхах з’явилися тріщини. Найперше, чого добився депутат – організував виїзд спеціальної комісії для перевірки скарг мешканців. До складу ввійшли представники ЖЕКу, управління архітектури, ВУКГ. Очолив її заступник міського голови.

Вони все уважно оглянули, зафіксували. Щоправда, незрозуміло, які зробили з того висновки, бо заключного протоколу ніхто так і не побачив. На думку членів комісії, подібні дірки та тріщини – звична для Борисполя ситуація.

«Більшість будинків такі», – висловлювались вони.

Якщо такий стан задовольняє представників влади, мешканці, навпаки, налаштовані боротися за своє право жити в нормальних умовах. На думку людей, саме виконавча влада міста на чолі з міським головою винна в бідах будинків. Вони вже готові провести громадські слухання. І якщо їхні проблеми ніхто не вирішуватиме, мешканці звернуться до незалежних експертів, а потім і до суду.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
депутат, жители, благоустройство
Оцени новость →
Просмотров: 783
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме