АвторизаціяРеклама

» » З чого починається приватизація гуртожитків

З чого починається приватизація гуртожитків

Суспільство

З чого починається приватизація гуртожитків Той факт, що мешканці відомчих (заводських, фабричних тощо) гуртожитків мають повне право приватизувати своє скромне житло (оскільки квартири у новозбудованих броварських хмарочосах вони навряд чи коли зможуть придбати) є незаперечним.

Про це та інші житлові перипетії людей, які десятиліттями мешкають у кільканадцяти квадратних метрах і йшлося на зустрічі керівника Правозахисної Групи Юрія Кравця з жителями гуртожитків трикотажної фабрики №1 та №2, яка відбулася 3 березня цього року. Прийшло на неї понад 80 чоловік.

«Таке відношення до людей, які мешкають у гуртожитках роками, очікуючи на житло, є неприйнятним», – наголосив у своєму виступі Юрій Кравець. «Ми повинні докорінно змінити систему забезпечення житлом. А поки що – дати можливість приватизувати свої кімнати мешканцям гуртожитків», – додав він.

Усе це, звісно, так. Але, як з’ясувалося, у даному випадку жителям гуртожитків здійснити процес приватизації буде не так уже й просто. Спитаєте, чому? Не повірите. У документах людей, які прописані у гуртожитку, немає навіть натяку на те, якими є номери їхніх кімнат. Так, наче вони живуть десь у коридорі чи підсобці абощо.

Тож ініціативним групам, які створені самими мешканцями гуртожитків «трикотажки» (їх два), найпершим завданням постає – розпочати здійснення заходів щодо наведення порядку у приписних документах своїх працівників. Погодьтеся, це займе не один день негативного нервового збудження у представників усіх сторін, які будуть задіяні в даному процесі.

Але ж починати колись треба. Тим більше, якщо працівники «трикотажки» спільно з Правозахисною Групою узялися за цю нелегку справу.

Володимир Мельник

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Гуртожиток, гуртожитки, приватизація
Оціни новину →
Переглядів: 1489
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar
0
2 Спам
В паспорті змінять приписку (тобто номер кімнати) і прийдеться чекати ще п"ять років... Подумайте, для того, щоб приватизувати кімнату потрібно п"ять років приписки за вказаною в паспорті адресою!
avatar
0
1 Спам
У нас тоже така ситуація. В паспорті не насисан ноиер кімнати, менає ордеру.
avatar

Новини за темою