АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Бізнесу
  4. »
  5. З 1 травня вводять нові акцизні марки на алкоголь і сигарети

З 1 травня вводять нові акцизні марки на алкоголь і сигарети

Новини Бізнесу

З 1 травня вводять нові акцизні марки на алкоголь і сигарети Уряд України вирішив з 1 травня поточного року ввести акцизні марки на алкоголь і тютюнові вироби нового зразка, одночасно збільшивши їх вартість в 2,6 рази, пише Інтерфакс-Україна.

Це закріплено відповідною постановою Кабінету міністрів від 13 березня № 188.

Згідно з документом, плата за акцизну марку на алкоголь складе 0,27 грн / шт. замість діючих 0,103 грн / шт., на тютюнові вироби - 0,142 грн / шт. замість 0,055 грн / шт.

Уряд також підтримав пропозицію Міністерства доходів і зборів щодо створення централізованої автоматизованої системи контролю за обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Раніше Міністерство доходів і зборів повідомило, що акцизні марки нового зразка з трирівневої захистом від підробки на алкогольні напої та тютюнові вироби вітчизняного та імпортного виробництва вводяться в Україні з 1 квітня поточного року.

Міністерство також пропонувало підвищити вартість акцизних марок в 2-2,5 рази, пояснюючи свою позицію тим, що плата за марки не збільшувалася з 2008 року, в той час як виробники підняли ціни на свою продукцію за цей час у кілька разів.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
алкоголь, бизнес, акцизні, травня, сигарети, марки, вводять
Оціни новину →
Переглядів: 1699
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою