АвторизаціяРеклама

» » З 1 лютого подорожчає проїзд у маршрутках

З 1 лютого подорожчає проїзд у маршрутках

Новини Борисполя

Прогнозоване ще раніше підвищення тарифів на проїзд у бориспільських маршрутках сталося з початком нового року. Перевізники виставили свою економічно обґрунтовану ціну – 3 гривні 75 копійок. Проте у міськвиконкомі не погодилися з цим, і в результаті численних підрахунків, нарад, дебатів зійшлися на компромісних двох гривнях. Свої вимоги підвищити вартість проїзду автотранспортники аргументують подальшим подорожчанням бензину, що призводить до збитковості перевезень.

Оплату проїзду за новими тарифами деякі міські перевізники почали вимагати ще з кінця минулого року, але мерія Борисполя різко відреагувала на це, назвавши їхні дії самоуправством, і звернулася до Антимонопольного комітету з проханням відреагувати і покарати порушників, адже було обумовлено, що нові тарифи почнуть діяти лише з першого лютого.

Вартість міжміського проїзду остаточно ще не встановлено і не оголошено. Однозначно, підвищать ціну на свої послуги і таксисти.

Керівник одного з автотранспортних підприємств Віктор Бабич сказав, що поки що ціна залишиться старою. Мовляв, спочатку подивимось, що буде з «маршрутниками» й на скільки знову зросте вартість бензину. Звичайно, подорожчають і вантажоперевезення.

Цілком реально, що дорожчою стане навіть дорога на той світ. Адже катафалк ритуальної служби теж має двигун внутрішнього згорання, який працює на бензині, котрий дорожчає з кожним днем. А кількість рейсів «туди» не зменшується.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 889
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою