АвторизаціяРеклама

» » Бориспільське вогнище культури, яке згоріло

Бориспільське вогнище культури, яке згоріло

Новини в Борисполі

На початку п’ятдесятих років минулого століття у центрі Борисполя було зведено за типовим проектом найпомпезнішу на ті часи будівлю в місті – районний будинок культури на 560 місць. Протягом десятиліть у ньому діяли різноманітні театральні, мистецькі, музичні колективи. Деякі з них отримали звання народних. Взимку щосуботи й неділі вечорами до зали збиралася молодь «на танці».

На початку вересня 1989 року «вогнище культури», як його образно називали, згоріло за невстановлених обставин. Закіптявлені руїни простояли ще кілька років, поки міське керівництво думало, що з ними робити далі. Потім кам’яні рештки розібрали і на їхньому місці відкрили платну автостоянку.

Спокуса включити до своїх виборчих програм будівництво нового будинку культури не облишала всіх без винятку кандидатів у народні депутати чи мери. Два десятиліття товкли воду в ступі депутати міськради різних скликань. Малювалися різні прожекти. Але останнім часом будівничий запал зник (переключилися на будівництво підземного переходу). Власники автовідстійника, вочевидь, задоволені прибутками, які надходять від експлуатації об’єкту. А потенційних інвесторів, схоже, не приваблює перспектива вкладати кошти у новий культзаклад. Отже, поки що цей об’єкт для Борисполя просто непідйомний, і нинішнє молоде покоління бориспільців, найреальніше, ростиме й житиме без будинку культури.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
жители, Бориспіль, культура
Оціни новину →
Переглядів: 812
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме