АвторизаціяРеклама

» » Водний похід - для найсміливіших

Водний похід - для найсміливіших

Новини спорту

Група юних бориспільців на чолі із досвідченими туристами-керівниками на катамаранах побороли карпатську водну стихію.

Уже не першою весна минулого року стала для гуртківців Бориспільського міського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді цікавою та насиченою, адже група із 12 чоловік (разом із керівниками) здійснила спортивний водний похід I категорії складності по Білому та Чорному Черемошу. Його наш центр туризму провів спільно з Білоцерківською спортивною федерацією туризму. Разом із групою бориспільців у складі 11 чоловік з водною стихією упродовж цілих 130 км змагався і президент Білоцерківської федерації спортивного туризму, голова водної комісії обласної федерації спортивного туризму Павло Хоменко.

Більше тижня тривала ця цікава пригода (із 28 квітня по 5 травня), і юним туристам таки вдалося подолати основні пороги річок: Дземброню, Гук, Гучок, Горби, Дудки, Воротця. Складно і захоплююче водночас було долати примхливу та непередбачувану річку на катамаранах, але ж скільки вражень залишилося від цього! Зокрема, складність полягала у тому, що рівень води у річці був досить низьким, адже після затоплення люди вжили спеціальні заходи для того, щоб вода спала. Проте радує те, що похід загалом пройшов без травмувань і несподіванок. Це говорить про високий рівень професіоналізму керівників, які організували цей захід – Тетяни Рахуби та Ігоря Гамана, та про неабиякі уміння юних туристів із Борисполя.

А чого разом із гордістю за подолані пороги вартий досвід та певний розряд у цьому виді спорту, який отримали туристи! Більше того, на чолі із керівниками була проведена суспільно-корисна робота, адже річка під час весняного паводку на береги повикидала багато сміття, а допомога бориспільської групи у боротьбі із цим брудом стала якраз доречною. Неабиякий вантаж знань отримали хлопці та дівчата і завдяки краєзнавчій роботі, проведеній протягом походу. Зокрема, відвідали музей-хату Івана Франка, провели дослідження того, які ж саме письменники та поети відвідали цей карпатський край, що надихнув їх потім на створення літературних шедеврів. Окрім цього, юні туристи дослідили наслідки повені та зібрали необхідні фотоматеріали про те, як змінилася річка під час цього щорічного природного процесу. Ну і, звичайно, викарбували у пам’яті незабутні картинки із водного походу, щоб потім яскраво і емоційно переповісти усе побачене і зроблене своїм рідним та друзям.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
центр туризму, Бориспіль, спорт
Оціни новину →
Переглядів: 844
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме