АвторизаціяРеклама

» » Водіїв маршруток попередили

Водіїв маршруток попередили

Новини Борисполя

Водіїв маршруток попередили Дещо незвично підійшли до вирішення проблеми одного бориспільця у міській раді. На одну із щопонеділкових планових нарад у міського голови, куди для звіту про роботу за тиждень збираються керівники усіх комунальних підприємств, було запрошено «постраждалого» - 82-річного бориспільця та «винних» - міського перевізника і водія, який працює на одному із його маршрутів. За такого зібрання і було озвучено суть конфлікту.

Як з’ясувалося, питання у тому, що на прохання цього поважного бориспільця видати квиток на проїзд водій дав йому цілу купу квитків (десь близько 20-ти), цим самим давши зрозуміти, наскільки неважливим є факт наявності у пасажира квитка. Це при тому, що цей, можливо, звичайний і непотрібний для когось папірець є страховкою для пасажирів громадського транспорту! «Окрім того, що пільговику за умови уже наявності у салоні двох його «побратимів» доводиться платити за проїзд, так ще й квитка не допросишся», - обурювався перед очільниками міста старенький. Гордість і небайдужість цього чоловіка не дозволили залишити усе, як було: зі скаргою він звернувся до виконкому і ось так потрапив на робочу нараду, де на якісь 15 хвилин став центром уваги не тільки керівників місцевих установ, а й представників ЗМІ.

Намагався виправдовуватися водій, мовчки поруч нього стояв і сам перевізник. А хамство, яке, на жаль, продовжує процвітати в окремих установах міста, як зауважив мер, повинні викорінювати як керівники цих установ, так і самі ж мешканці міста, не залишаючи просто так, без покарання ці «хамські випадки». Щодо роботи громадського транспорту, то голова зазначив, що інформація про такі ось випадки у конкретних перевізників буде братися до уваги під час проведення тендеру на міські перевезення.

А відомою ця інформація буде завдяки небайдужості самих же пасажирів: маєте претензії, не мовчіть, шановні! Тоді і ставитися краще до вас будуть, і покараними будуть ті, хто цього заслужив, і потроху почнуть наводити порядок.

Автор: Юлія ЛИСИЦЯ

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Транспорт, маршрутки, громадський транспорт
Оціни новину →
Переглядів: 2112
Рейтинг: 5.0/5

Коментарі

avatar
0
2 Спам
А как на счет того, что в Брисполе проезд в маршрутках 2,50- НЕЗАКОННО вместо 2,00 законных. И мер этого не видит и власть Борисполя не видит. На маршрутках висят листы А4 на которых написано проезд 2,5, а на каком основании?!!! А водителя еще и ругаются с пасажирами!! Это что за цирк?! Позор меру города!!!!
avatar
0
1 Спам
Абсолютно согласен с автором. Согласно букве закона, незаконным является не беоплатный проезд, а именно безбилетный. Тоесть, не имея билета, пассажир является безбилетным, и подлежит административному штрафу. Пригласить транспортную инспекцию поработать недельку в городе, оштрафовать пару - тройку автобусов полным составом и сразу люди запомнят - нужно иметь билет.
avatar

Новини за темою