АвторизаціяРеклама

» » Вода у Борисполі знову чиста

Вода у Борисполі знову чиста

Новини у Борисполі

Вода у Борисполі знову чиста У четвер із водопровідних кранів жителів Борисполя полилася вода із суспензією із чорних часточок. Це явище настільки насторожило жителів міста, що вони не тільки бомбардували дзвінками диспетчера «Бориспільводоканалу», але й зателефонували до редакції.

На прохання кореспондента ситуацію прокоментував перший заступник Бориспільського міського голови Микола Петрович Корнійчук:
— Бориспіль отримує воду із 24 свердловин. Щоб з’ясувати, із котрої з них до водогону потрапляє земля, ми протягом півдня відключали по одній свердловині. Уже після обіду, після відключення свердловини на вулиці Леся Курбаса (це у районі РЕМу і ДАІ), ситуація начебто стабілізувалася. Санстанція узяла забруднену воду на аналіз. З’ясували, що воду забруднювала тільки земля, шкідливих чи отруйних речовин у пробах води виявлено не було.

І хоча дивувало те, що вийшла із ладу одна із найновіших свердловин, уже на понеділок було заплановано розпочати її ревізію. Але у суботу ситуація повторилася, і довелося продовжити пошуки місця аварії. Врешті-решт з’ясувалося, що проблема виникла на свердловині №3 на першому водозаборі, що на вулиці Гоголя, 6а. Цій свердловині, загалом, уже близько 20 років. Її відключили від системи водопостачання.

Щоб промити водопровідну систему міста від землі, яка потрапила до водогону, було витрачено близько 10 тисяч кубометрів води.

Сьогодні вода у місті Борисполі відповідає усім санітарним нормам.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, вода
Оціни новину →
Переглядів: 993
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новости по теме